Reklama

PMPG (PGM): PLATFORMA MEDIOWA POINT GROUP SA Skonsolidowany raport kwartalny QSr f kwartał 3/2014

Raport w załączniku :

WYBRANE DANE FINANSOWEw tys.w tys. EUR
3 kwartał(y) narastająco / 2014 okres od 2014-01-01 do 2014-09-303 kwartał(y) narastająco / 2013 okres od 2013-01-01 do 2013-09-303 kwartał(y) narastająco / 2014 okres od 2014-01-01 do 2014-09-303 kwartał(y) narastająco / 2013 okres od 2013-01-01 do 2013-09-30
SKONSOLIDOWANE WYBRANE DANE FINANSOWE
PRZYCHODY NETTO ZE SPRZEDAŻY PRODUKTÓW, TOWARÓW I MATERIAŁÓW43.83047.88510.48511.339
ZYSK (STRATA) Z DZIAŁALNOŚCI OPERACYJNEJ7.5914.3701.8161.035
ZYSK (STRATA) NETTO6.2614.6721.4981.106
ZYSK (STRATA) NETTO PRZYPADAJĄCY NA JEDNOSTKĘ DOMINUJĄCĄ5.8514.3701.4001.035
LICZBA AKCJI (W TYS. SZT.)103.817103.817103.817103.817
ZYSK (STRATA) NA JEDNĄ AKCJĘ ZWYKŁĄ PODSTAWOWY I ROZWODNIONY (W PLN/ EUR)0,060,050,010,01
PRZEPŁYWY PIENIĘŻNE NETTO Z DZIAŁALNOŚCI OPERACYJNEJ8.2146111.965145
PRZEPŁYWY PIENIĘŻNE NETTO Z DZIAŁALNOŚCI INWESTYCYJNEJ-6.866-343-1.642-81
PRZEPŁYWY PIENIĘŻNE NETTO Z DZIAŁALNOŚCI FINANSOWEJ-1.821-50-436-12
PRZEPŁYWY PIENIĘŻNE NETTO, RAZEM-473218-11352
STAN NA:30 WRZEŚNIA 2014 r. 31 GRUDNIA 2013 r. 30 WRZEŚNIA 2014 r. 31 GRUDNIA 2013 r.
AKTYWA, RAZEM46.11540.13111.0449.518
AKTYWA OBROTOWE20.36119.1464.8764.541
ZOBOWIĄZANIA I REZERWY NA ZOBOWIĄZANIA23.08725.3745.5296.018
ZOBOWIĄZANIA DŁUGOTERMINOWE2.5931.770621420
ZOBOWIĄZANIA KRÓTKOTERMINOWE20.49423.6044.9085.598
KAPITAŁ WŁASNY OGÓŁEM23.02814.7575.5153.500
KAPITAŁ WŁASNY PRZYPADAJĄCY AKCJONARIUSZOM JEDNOSTKI DOMINUJĄCEJ22.56715.0595.4053.572
LICZBA AKCJI (W TYS. SZT.)103.817103.817103.817103.817
WARTOŚĆ KSIĘGOWA NA JEDNĄ AKCJĘ PODSTAWOWA I ROZWODNIONA 0,220,140,050,02
WYBRANE DANE FINANSOWE JEDNOSTKOWE3 kwartał(y) narastająco / 2014 okres od 2014-01-01 do 2014-09-303 kwartał(y) narastająco / 2013 okres od 2013-01-01 do 2013-09-303 kwartał(y) narastająco / 2014 okres od 2014-01-01 do 2014-09-303 kwartał(y) narastająco / 2013 okres od 2013-01-01 do 2013-09-30
PRZYCHODY NETTO ZE SPRZEDAŻY PRODUKTÓW, TOWARÓW I MATERIAŁÓW18.46016.5314.4163.914
ZYSK (STRATA) Z DZIAŁALNOŚCI OPERACYJNEJ1.083933259221
ZYSK (STRATA) NETTO1.136992272235
LICZBA AKCJI (W TYS. SZT.)103.817103.817103.817103.817
ZYSK (STRATA) NA JEDNĄ AKCJĘ ZWYKŁĄ PODSTAWOWY I ROZWODNIONY (W PLN/ EUR)0,010,010,000,00
PRZEPŁYWY PIENIĘŻNE NETTO Z DZIAŁALNOŚCI OPERACYJNEJ6.284-2701.503-64
PRZEPŁYWY PIENIĘŻNE NETTO Z DZIAŁALNOŚCI INWESTYCYJNEJ-6.735540-1.611128
PRZEPŁYWY PIENIĘŻNE NETTO Z DZIAŁALNOŚCI FINANSOWEJ-81-192-19-45
PRZEPŁYWY PIENIĘŻNE NETTO, RAZEM-53278-12719
STAN NA30 WRZEŚNIA 2014 r. 31 GRUDNIA 2013 r. 30 WRZEŚNIA 2014 r. 31 GRUDNIA 2013 r.
AKTYWA, RAZEM28.57821.1366.8445.013
AKTYWA OBROTOWE10.2377.4992.4521.779
ZOBOWIĄZANIA I REZERWY NA ZOBOWIĄZANIA16.56215.0653.9663.573
ZOBOWIĄZANIA DŁUGOTERMINOWE4.2892.2651.027537
ZOBOWIĄZANIA KRÓTKOTERMINOWE12.27312.8002.9393.036
KAPITAŁ WŁASNY OGÓŁEM12.0166.0712.8781.440
LICZBA AKCJI (W TYS. SZT.)103.817103.817103.817103.817
WARTOŚĆ KSIĘGOWA NA JEDNĄ AKCJĘ (W PLN/EUR)0,120,060,030,01
W przypadku prezentowania wybranych danych finansowych z kwartalnej informacji finansowej dane te należy odpowiednio opisać. Wybrane dane finansowe ze skonsolidowanego bilansu (skonsolidowanego sprawozdania z sytuacji finansowej) lub odpowiednio z bilansu (sprawozdania z sytuacji finansowej) prezentuje się na koniec bieżącego kwartału i koniec poprzedniego roku obrotowego, co należy odpowiednio opisać.
Raport powinien zostać przekazany Komisji Nadzoru Finansowego, spółce prowadzącej rynek regulowany oraz do publicznej wiadomości za pośrednictwem agencji informacyjnej zgodnie z przepisami prawa.

Załączniki

Archiwum.zip

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »