Reklama

PMPG (PGM): PMPG POLSKIE MEDIA SA Skonsolidowany raport kwartalny QSr f kwartał 3/2020

Raport w załączniku :

WYBRANE DANE FINANSOWEw tys.w tys. EUR
3 kwartał(y) narastająco / 2020 okres od 2020-01-01 do 2020-09-303 kwartał(y) narastająco / 2019 okres od 2019-01-01 do 2019-09-303 kwartał(y) narastająco / 2020 okres od 2020-01-01 do 2020-09-303 kwartał(y) narastająco / 2019 okres od 2019-01-01 do 2019-09-30
SKONSOLIDOWANE WYBRANE DANE FINANSOWE
PRZYCHODY NETTO ZE SPRZEDAŻY PRODUKTÓW, TOWARÓW I MATERIAŁÓW23.74335.9875.3458.363
ZYSK (STRATA) Z DZIAŁALNOŚCI OPERACYJNEJ42966997155
ZYSK (STRATA) NETTO2.31629552169
ZYSK (STRATA) NETTO PRZYPADAJĄCY NA JEDNOSTKĘ DOMINUJĄCĄ2.30925952060
LICZBA AKCJI (W TYS. SZT.)10.38210.38210.38210.382
ZYSK (STRATA) NA JEDNĄ AKCJĘ ZWYKŁĄ PODSTAWOWY I ROZWODNIONY (W PLN/ EUR)0,220,020,050,01
PRZEPŁYWY PIENIĘŻNE NETTO Z DZIAŁALNOŚCI OPERACYJNEJ3.103-344699-80
PRZEPŁYWY PIENIĘŻNE NETTO Z DZIAŁALNOŚCI INWESTYCYJNEJ2.168792488184
PRZEPŁYWY PIENIĘŻNE NETTO Z DZIAŁALNOŚCI FINANSOWEJ869-2.252196-523
PRZEPŁYWY PIENIĘŻNE NETTO, RAZEM6.141-1.8041.383-419
30 WRZEŚNIA 2020 r. 31 GRUDNIA 2019 R.30 WRZEŚNIA 2020 r. 31 GRUDNIA 2019 R.
AKTYWA, RAZEM37.50532.0298.2857.521
AKTYWA OBROTOWE16.80914.5373.7133.414
ZOBOWIĄZANIA I REZERWY NA ZOBOWIĄZANIA14.30310.9683.1602.576
ZOBOWIĄZANIA DŁUGOTERMINOWE4.13742191499
ZOBOWIĄZANIA KRÓTKOTERMINOWE10.16610.5472.2462.477
KAPITAŁ WŁASNY OGÓŁEM23.20221.0615.1254.946
KAPITAŁ WŁASNY PRZYPADAJĄCY AKCJONARIUSZOM JEDNOSTKI DOMINUJĄCEJ21.64019.5064.7804.580
LICZBA AKCJI (W TYS. SZT.)10.38210.38210.38210.382
WARTOŚĆ KSIĘGOWA NA JEDNĄ AKCJĘ PODSTAWOWA I ROZWODNIONA 2,081,880,460,44
JEDNOSTKOWE WYBRANE DANE FINANSOWE 3 kwartał(y) narastająco / 2020 okres od 2020-01-01 do 2020-09-303 kwartał(y) narastająco / 2019 okres od 2019-01-01 do 2019-09-303 kwartał(y) narastająco / 2020 okres od 2020-01-01 do 2020-09-303 kwartał(y) narastająco / 2019 okres od 2019-01-01 do 2019-09-30
PRZYCHODY NETTO ZE SPRZEDAŻY PRODUKTÓW, TOWARÓW I MATERIAŁÓW17.04422.1983.8375.159
ZYSK (STRATA) Z DZIAŁALNOŚCI OPERACYJNEJ-974500-219116
ZYSK (STRATA) NETTO1.24352801
LICZBA AKCJI (W TYS. SZT.)10.38210.38210.38210.382
ZYSK (STRATA) NA JEDNĄ AKCJĘ ZWYKŁĄ PODSTAWOWY I ROZWODNIONY (W PLN/ EUR)0,120,000,030,00
PRZEPŁYWY PIENIĘŻNE NETTO Z DZIAŁALNOŚCI OPERACYJNEJ-216-1.174-49-273
PRZEPŁYWY PIENIĘŻNE NETTO Z DZIAŁALNOŚCI INWESTYCYJNEJ2.178628490146
PRZEPŁYWY PIENIĘŻNE NETTO Z DZIAŁALNOŚCI FINANSOWEJ-239-1.053-54-245
PRZEPŁYWY PIENIĘŻNE NETTO, RAZEM1.723-1.599388-372
30 WRZEŚNIA 2020 r. 31 GRUDNIA 2019 R.30 WRZEŚNIA 2020 r. 31 GRUDNIA 2019 R.
AKTYWA, RAZEM34.61832.6287.6477.662
AKTYWA OBROTOWE6.6737.5801.4741.780
ZOBOWIĄZANIA I REZERWY NA ZOBOWIĄZANIA18.58717.6654.1064.148
ZOBOWIĄZANIA DŁUGOTERMINOWE5.1192451.13158
ZOBOWIĄZANIA KRÓTKOTERMINOWE13.46817.4202.9754.091
KAPITAŁ WŁASNY OGÓŁEM16.03114.9633.5413.514
LICZBA AKCJI (W TYS. SZT.)10.38210.38210.38210.382
WARTOŚĆ KSIĘGOWA NA JEDNĄ AKCJĘ1,541,440,340,34
W przypadku prezentowania wybranych danych finansowych z kwartalnej informacji finansowej dane te należy odpowiednio opisać. Wybrane dane finansowe ze skonsolidowanego bilansu (skonsolidowanego sprawozdania z sytuacji finansowej) lub odpowiednio z bilansu (sprawozdania z sytuacji finansowej) prezentuje się na koniec bieżącego kwartału i koniec poprzedniego roku obrotowego, co należy odpowiednio opisać.
Raport powinien zostać przekazany Komisji Nadzoru Finansowego, spółce prowadzącej rynek regulowany oraz do publicznej wiadomości za pośrednictwem agencji informacyjnej zgodnie z przepisami prawa.

Załączniki

Archiwum.zip

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »