Reklama

PMPG (PGM): PMPG POLSKIE MEDIA SA Skonsolidowany raport kwartalny QSr f kwartał 3/2021 - raport 1

Raport w załączniku :

WYBRANE DANE FINANSOWEw tys.w tys. EUR
3 kwartał(y) narastająco / 2021 okres od 2021-01-01 do 2021-09-303 kwartał(y) narastająco / 2020 okres od 2020-01-01 do 2020-09-303 kwartał(y) narastająco / 2021 okres od 2021-01-01 do 2021-09-303 kwartał(y) narastająco / 2020 okres od 2020-01-01 do 2020-09-30
SKONSOLIDOWANE WYBRANE DANE FINANSOWE
PRZYCHODY NETTO ZE SPRZEDAŻY PRODUKTÓW, TOWARÓW I MATERIAŁÓW20.42523.7434.4855.345
ZYSK (STRATA) Z DZIAŁALNOŚCI OPERACYJNEJ3.16942969697
ZYSK (STRATA) NETTO5.2132.3161.145521
ZYSK (STRATA) NETTO PRZYPADAJĄCY NA JEDNOSTKĘ DOMINUJĄCĄ5.1692.3091.135520
LICZBA AKCJI (W TYS. SZT.)10.38210.38210.38210.382
ZYSK (STRATA) NA JEDNĄ AKCJĘ ZWYKŁĄ PODSTAWOWY I ROZWODNIONY (W PLN/ EUR)0,500,220,110,05
PRZEPŁYWY PIENIĘŻNE NETTO Z DZIAŁALNOŚCI OPERACYJNEJ-2.6093.103-573699
PRZEPŁYWY PIENIĘŻNE NETTO Z DZIAŁALNOŚCI INWESTYCYJNEJ7642.168168488
PRZEPŁYWY PIENIĘŻNE NETTO Z DZIAŁALNOŚCI FINANSOWEJ-1.320869-290196
PRZEPŁYWY PIENIĘŻNE NETTO, RAZEM-3.1656.141-6951.383
30 WRZEŚNIA 2021 R. 31 GRUDNIA 2020 R.30 WRZEŚNIA 2021 R. 31 GRUDNIA 2020 R.
AKTYWA, RAZEM38.41240.4308.3328.761
AKTYWA OBROTOWE18.54919.9834.0234.330
ZOBOWIĄZANIA I REZERWY NA ZOBOWIĄZANIA9.65214.5012.0943.142
ZOBOWIĄZANIA DŁUGOTERMINOWE1.8494.170401904
ZOBOWIĄZANIA KRÓTKOTERMINOWE7.80310.3311.6932.239
KAPITAŁ WŁASNY OGÓŁEM28.76025.9296.2385.619
KAPITAŁ WŁASNY PRZYPADAJĄCY AKCJONARIUSZOM JEDNOSTKI DOMINUJĄCEJ27.79624.1206.0295.227
LICZBA AKCJI (W TYS. SZT.)10.38210.38210.38210.382
WARTOŚĆ KSIĘGOWA NA JEDNĄ AKCJĘ PODSTAWOWA I ROZWODNIONA 2,682,320,580,50
WYBRANE DANE FINANSOWE JEDNOSTKOWE3 kwartał(y) narastająco / 2021 okres od 2021-01-01 do 2021-09-303 kwartał(y) narastająco / 2020 okres od 2020-01-01 do 2020-09-303 kwartał(y) narastająco / 2021 okres od 2021-01-01 do 2021-09-303 kwartał(y) narastająco / 2020 okres od 2020-01-01 do 2020-09-30
PRZYCHODY NETTO ZE SPRZEDAŻY PRODUKTÓW, TOWARÓW I MATERIAŁÓW11.73717.0442.5773.837
ZYSK (STRATA) Z DZIAŁALNOŚCI OPERACYJNEJ2.496-974548-219
ZYSK (STRATA) NETTO4.5971.2431.009280
LICZBA AKCJI (W TYS. SZT.)10.38210.38210.38210.382
ZYSK (STRATA) NA JEDNĄ AKCJĘ ZWYKŁĄ PODSTAWOWY I ROZWODNIONY (W PLN/ EUR)0,440,120,100,03
PRZEPŁYWY PIENIĘŻNE NETTO Z DZIAŁALNOŚCI OPERACYJNEJ-1.713-216-376-49
PRZEPŁYWY PIENIĘŻNE NETTO Z DZIAŁALNOŚCI INWESTYCYJNEJ1.4022.178308490
PRZEPŁYWY PIENIĘŻNE NETTO Z DZIAŁALNOŚCI FINANSOWEJ-620-239-136-54
PRZEPŁYWY PIENIĘŻNE NETTO, RAZEM-9311.723-204388
30 WRZEŚNIA 2021 R. 31 GRUDNIA 2020 R.30 WRZEŚNIA 2021 R. 31 GRUDNIA 2020 R.
AKTYWA, RAZEM33.72234.7837.3147.537
AKTYWA OBROTOWE5.1817.0701.1241.532
ZOBOWIĄZANIA I REZERWY NA ZOBOWIĄZANIA12.68616.8512.7523.651
ZOBOWIĄZANIA DŁUGOTERMINOWE1.5494.7583361.031
ZOBOWIĄZANIA KRÓTKOTERMINOWE11.13712.0932.4162.620
KAPITAŁ WŁASNY OGÓŁEM21.03617.9324.5633.886
LICZBA AKCJI (W TYS. SZT.)10.38210.38210.38210.382
WARTOŚĆ KSIĘGOWA NA JEDNĄ AKCJĘ2,031,730,440,37
W przypadku prezentowania wybranych danych finansowych z kwartalnej informacji finansowej dane te należy odpowiednio opisać. Wybrane dane finansowe ze skonsolidowanego bilansu (skonsolidowanego sprawozdania z sytuacji finansowej) lub odpowiednio z bilansu (sprawozdania z sytuacji finansowej) prezentuje się na koniec bieżącego kwartału i koniec poprzedniego roku obrotowego, co należy odpowiednio opisać.
Raport powinien zostać przekazany Komisji Nadzoru Finansowego, spółce prowadzącej rynek regulowany oraz do publicznej wiadomości za pośrednictwem agencji informacyjnej zgodnie z przepisami prawa.

Reklama

Załączniki

Archiwum.zip

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »