Reklama

IMMOBILE (GKI): Podjęcie przez Zarząd i Radę Nadzorczą Spółki uchwał wyrażających zgodę na przeprowadzenie wezwania na zapisywanie się na sprzedaż akcji spółki Projprzem S.A. - raport 36

Raport bieżący nr 36/2016

Podstawa Prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Grupa Kapitałowa IMMOBILE S.A. z siedzibą w Bydgoszczy (dalej: Spółka) zawiadamia, że

Reklama

w dniu dzisiejszym, tj. 02.09.2016 r., Zarząd Spółki podjął uchwałę w przedmiocie wyrażenia zgody na przeprowadzenie wezwania do zapisywania się na sprzedaży akcji spółki PROJPRZEM S.A. z siedzibą w Bydgoszczy, w wyniku którego Spółka zamierza uzyskać nie więcej niż 2.510.828 głosów na Walnym Zgromadzeniu Spółki, tj. 33% ogólnej liczby głosów na Walnym Zgromadzeniu Spółki ("WZA”) za cenę 8,50 zł za akcję, z zastrzeżeniem, że nabyte w Wezwaniu Akcje wraz z akcjami posiadanymi na dzień ogłoszenia Wezwania przez Spółkę i jej podmioty zależne, będą uprawniały łącznie do nie więcej niż 66% ogólnej liczby głosów na WZA PROJPRZEM S.A.

Uchwałę wyrażającą zgodę na przeprowadzenie wezwania na sprzedaż akcji spółki Projprzem S.A. podjęła także w dniu dzisiejszym Rada Nadzorcza Spółki.

Szczegółowe warunki wezwania wskazane zostały w załączniku do niniejszego raportu.

Niniejsza informacja uznana została za informację poufną podlegającą publikacji na podstawie art. 17 ust 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) Nr 596/2014 Z Dnia 16 Kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (Rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające Dyrektywę 2003/6/We Parlamentu Europejskiego i Rady I Dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE I 2004/72/WE.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2016-09-02 Sławomir Winiecki Wiceprezes Zarządu
2016-09-02 Piotr Fortuna Członek Zarządu

Załączniki

Archiwum.zip
Dowiedz się więcej na temat: akcje spółek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »