IMMOBILE (GKI): Podjęcie przez Zarząd Spółki uchwały wyrażającej zgodę na zmianę treści wezwania do zapisywanie się na sprzedaż akcji spółki Projprzem S.A. - raport 38

Raport bieżący nr 38/2016

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Grupa Kapitałowa IMMOBILE S.A. z siedzibą w Bydgoszczy (dalej: Spółka) zawiadamia, że

w dniu wczorajszym tj. 26.09.2016 r., Zarząd Spółki podjął uchwałę w przedmiocie wyrażenia zgody na zmianę treści wezwania do zapisywania się na sprzedaż akcji spółki PROJPRZEM S.A. z siedzibą w Bydgoszczy poprzez ustalenie ceny za akcje imienne na poziomie 15 zł za akcję.

Pozostałe warunki wezwania nie ulegają zmianie.

W wyniku wezwania Spółka nadal zamierza uzyskać nie więcej niż 2.510.828 (słownie: dwa miliony pięćset dziesięć tysięcy osiemset dwadzieścia osiem) głosów na Walnym Zgromadzeniu Spółki, tj. 33% ogólnej liczby głosów na Walnym Zgromadzeniu Spółki ("WZA”), z zastrzeżeniem, że nabyte w Wezwaniu Akcje wraz z akcjami posiadanymi na dzień ogłoszenia Wezwania przez Spółkę i jego podmioty zależne będą uprawniały łącznie do nie więcej niż 66% ogólnej liczby głosów na WZA w liczbie głosów na Walnym Zgromadzeniu PROJPRZEM S.A.

Reklama

Niniejsza informacja uznana została za informację poufną podlegającą publikacji na podstawie art. 17 ust 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) Nr 596/2014 Z Dnia 16 Kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (Rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające Dyrektywę 2003/6/We Parlamentu Europejskiego i Rady I Dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE I 2004/72/WE.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2016-09-27 Sławomir Winiecki Wiceprezes Zarządu
2016-09-27 Piotr Fortuna Członek Zarządu

Emitent
Dowiedz się więcej na temat: akcje spółek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »