Reklama

AWBUD (AWB): Podjęcie uchwały w sprawie wyboru przewodniczącego Rady i wiceprzewodniczącego Rady Nadzorczej "Instal-Lublin" S.A. - raport 13

Raport bieżący nr 13/2010
Podstawa prawna:

Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

W nawiązaniu do raportu bieżącego nr 6/2010 z dnia 15 stycznia 2010 r. w sprawie powołania przez Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Spółki w dniu 15.01.2010 r. nowych członków Rady Nadzorczej, Zarząd "Instal-Lublin" S.A. informuje, że w dniu 3 lutego 2010 r. odbyło się posiedzenie Rady Nadzorczej, która dokonała wyboru przewodniczącego i wiceprzewodniczącego Rady Nadzorczej.

Funkcję Przewodniczącego Rady Nadzorczej objął Pan Jacek Klimczak, zaś funkcję Wiceprzewodniczącego Rady Nadzorczej Pan Jarosław Wiśniewski.
Janusz Tkacz - Prokurent
Stanisław Wroński - Prokurent

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »