Reklama

ERBUD (ERB): Podpisanie Aneksów do znacząccej Umowy finansowej z Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie. - raport 82

Raport bieżący nr 82/2021

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd Erbud S.A. ( Emitent ) informuje, że w dniu 28 września 2021 r. podpisał z Alior bank S.A. Aneks nr 13 do Umowy Kredytowej nr U0002139462604 Limitu Wierzytelności z dnia 27 września 2012 r. oraz Aneksu nr 6 do Umowy U0002931236940 Limitu na produkty o charakterze gwarancyjnym z dnia 20 sierpnia 2015 r. Na mocy Aneksów Emitent może korzystać z kredytu w rachunku bieżącym do kowty 10 mln zł oraz produktów gwarancyjnych do kwoty 80 mln zł i 2 mln Eur. Wyżej wymienione produkty bankowe zostały udostępnione Emitentowi do dnia 30 vwrześnia 2022 r. Pozostałe warunki pozostają bez zmian.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2021-09-28Agnieszka Głowacka Jacek LeczkowskiWiceprezes Zarządu Wiceprezes ZarząduAgnieszka Głowacka Jacek Leczkowski

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »