Reklama

ELBUDOWA (ELB): Podpisanie aneksu do umowy o udzielanie gwarancji kontraktowych z TUiR Allianz Polska S.A. - raport 27

Raport bieżący nr 27/2017

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

W nawiązaniu do raportu bieżącego nr 20/2016 z dnia 8 czerwca 2016 roku, Zarząd Spółki ELEKTROBUDOWA SA ("Spółka”) informuje, że w dniu 1 czerwca 2017 roku zawarł z TUiR Allianz Polska S.A. z siedzibą w Warszawie aneks do umowy o udzielanie gwarancji kontraktowych w ramach limitu odnawialnego ("Aneks”).

Na podstawie zawartego Aneksu, strony przedłużyły do dnia 31 maja 2018 r. okres, w którym TUiR Allianz Polska S.A. wydawać będzie Spółce gwarancje kontraktowe (przetargowe, należytego wykonania kontraktu, właściwego usunięcia wad i usterek, zwrotu zaliczki) na rzecz wskazanych podmiotów (Beneficjentów Gwarancji).

Reklama

Wysokość limitu odnawialnego została na dotychczasowym poziomie 40,0 mln zł, z podlimitem na pojedynczą gwarancję w wysokości 10 mln zł.

Pozostałe istotne warunki umowy nie uległy zmianie.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2017-06-01Janusz Juszczyk Prezes Zarządu
2017-06-01Paweł Skrzypczak Wiceprezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »