Reklama

TESGAS (TSG): Podpisanie aneksu do umowy szczegółowej - raport 20

Raport bieżący nr 20/2011
Podstawa prawna:

Art. 56 ust. 5 Ustawy o ofercie - aktualizacja informacji

W nawiązaniu do raportu 15/2011 (raport dostępny jest na stronie internetowej http://www.tesgas.pl) informującym o zawarciu umowy szczegółowej do zlecenia ze spółką APRIVIA S.A. (Wykonawca) będącą członkiem konsorcjum w składzie:

- PBG S.A.,

- APRIVIA S.A.,

- HYDROBUDOWA POLSKA S.A.,

- SRB Civil Engineering Ltd.,

-John Sisk & Son Ltd.

na realizację prac polegających na przebudowie sieci gazowych podczas inwestycji: p.n. "Budowa Autostrady A-1 Toruń - Stryków, Odcinek III: Brzezie - Kowal od km 186+348 do km 215+850", Zarząd TESGAS S.A. (Emitent, Podwykonawca) informuje, iż w dniu 7 czerwca 2011 roku, podpisał aneks nr 1 do umowy podwykonawczej.

Reklama

W aneksie nr 1 do umowy szczegółowej wydłużeniu uległ termin wykonania prac do dnia 30 czerwca 2011 roku. Pierwotnie prace miały być zakończone do dnia 20 maja 2011 roku.

Pozostałe postanowienia umowy pozostają bez zmian.

Podstawa prawna: Art 56 ust. 5 Ustawy z dnia 29 lipca 2005 roku o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych.
Włodzimierz Kocik - Prezes Zarządu
Piotr Majewski - Wiceprezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »