Reklama

GENOMED (GEN): Podpisanie istotnej umowy - raport 21

Raport bieżący nr 21/2017

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd Genomed S.A. z siedzibą w Warszawie ("Spółka", "Emitent") informuje, że dnia 10 października 2017 r. podpisana została w trybie obiegowym umowa pomiędzy Spółką a Państwowym Instytutem Weterynaryjnym – Państwowym Instytutem Badawczym (PIWet-PIB) z siedzibą w Puławach, której przedmiotem jest sukcesywne świadczenie przez Spółkę usług sekwencjonowania DNA i produktów PCR. Umowa zawarta została na okres jednego roku, tj. do 3 października 2018 r., a jej wartość wynosi 489 471,12 zł brutto.

Reklama

PIWet-PIB to interdyscyplinarny ośrodek badawczy o statusie Krajowego Naukowego Ośrodka Wiodącego (KNOW), który otrzymują najlepsze instytucje naukowe, prowadzące badania na poziomie międzynarodowym. Emitent współpracuje z PIWet-PIB od 2010 roku, usługi świadczone przez Spółkę obejmują m.in. syntezę oligonukleotydów oraz sekwencjonowania DNA metodą Sangera oraz NGS.

W opinii Spółki podpisanie przedmiotowej umowy jest potwierdzeniem zdobytego przez Emitenta doświadczenia w realizacji wysoce złożonych projektów, opartych na najnowszych technologiach genomowych.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2017-10-10Anna Boguszewska-Chachulska Marek ZagulskiPrezes Zarządu Członek Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »