Reklama

BUDIMEX (BDX): Podpisanie Umowy Amortyzowanego Kredytu Odnawialnego przez Budimex Nieruchomości Sp. z o.o. - raport 65

Raport bieżący nr 65/2019

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd Budimeksu SA zawiadamia, że 3 października 2019 r. został poinformowany o zawarciu przez Budimex Nieruchomości Sp. z o.o. (spółka w 100% zależna od Budimex SA) z Santander Bank Polska SA Umowy Amortyzowanego Kredytu Odnawialnego do kwoty 120.000.000 złotych.

Przedmiotem umowy jest kredyt odnawialny przeznaczony na finansowanie / refinansowanie kosztów zakupu gruntów oraz projektów deweloperskich realizowanych przez Budimex Nieruchomości Sp. z o.o.

Reklama

Oprocentowanie kredytu bazuje na stawce WIBOR 3M powiększonej o marżę.

W umowie uzgodniono, że kredyt będzie uruchamiany stosownie do potrzeb Kredytobiorcy przez okres 3 lat od daty zawarcia umowy. Kredyt zostanie spłacony do dnia 29 września 2023 roku w pięciu równych kwartalnych ratach począwszy od 30 września 2022 roku.

Odsetki będą płatne miesięcznie.

Zabezpieczenie kredytu stanowi hipoteka do kwoty 120% kwoty kredytu, ustanowiona na nieruchomościach stanowiących własność Budimex Nieruchomości Sp. z o.o. oraz inne zabezpieczenia standardowe dla tego rodzaju umów.

Pozostałe warunki umowy nie odbiegają znacząco od warunków powszechnie stosowanych dla tego typu umów.

Wartość umowy przekracza próg 109.127 tys. zł netto


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2019-10-03Jacek DaniewskiCzłonek Zarządu
2019-10-03 Marcin Węgłowski Członek Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »