Reklama

SUNEX (SNX): Podpisanie umowy o pełnienie funkcji animatora emitenta. - raport 29

Raport bieżący nr 29/2016

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd SUNEX S.A. ("Spółka", "Emitent") informuje, że w dniu 30.09.2016r. zawarta została umowa o pełnienie funkcji animatora emitenta pomiędzy Spółką a Copernicus Securities S.A. z siedzibą w Warszawie ("Animator”).

Na podstawie ww. umowy Animator zobowiązał się do pełnienia dla akcji zwykłych na okaziciela oraz praw do akcji, emitowanych przez Emitenta, funkcji członka giełdy - animatora emitenta na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. (Giełda), zgodnie z Regulaminem Giełdy i wydanymi na jego podstawie uchwałami organów Giełdy oraz ustalonymi zwyczajami giełdowymi, w celu podtrzymywania płynności wyżej wymienionych papierów wartościowych notowanych na Giełdzie.

Reklama

Umowa została zawarta na czas nieokreślony i wchodzi w życie z dniem 10 października 2016 r. pod warunkiem, że Zarząd Giełdy nie wyrazi sprzeciwu.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2016-09-30Beata KoronaProkurent

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »