EKOEXPORT (EEX): Podpisanie umowy o współpracy z Partnerem z USA na dostawy mikrosfery głównie dla przemysłu ropy i gazu. - raport 99

Raport bieżący nr 99/2013

Podstawa Prawna:
Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne

Zarząd Emitenta informuje, że w dniu 12.12.13r. została podpisana umowa z kolejnym Partnerem z USA, na dostawy mikrosfery szarej i białej. Umowa została zawarta na czas oznaczony na okres 1 roku, z możliwością jej przedłużenia na lata następne.

W ramach umowy partner złożył pierwsze zamówienie na dostawy mikrosfery szarej F450 i białej W300/A o łącznej wartości 445 tys. Euro tj. 1.863.571,00 PLN.

Początek dostaw został wyznaczony na grudzień 2013r. Zawarcie umowy zostało poprzedzone przeprowadzonymi badaniami przydatności mikrosfery do zastosowania w przemyśle wydobywczym ropy naftowej i gazu na terenie Ameryki Płn. i Ameryki Pd.

Reklama

Zostały wykonane badania na ściskanie tzw. "crush test”, które wykazały przydatność wszystkich przesłanych przez Eko Export próbek mikrosfery.

Pozostałe warunki umowy nie odbiegają od standardów dla tego typu umów.

Informacja ta stanowi informację poufną w rozumieniu art. 154 ustawy o obrocie instrumentami finansowymi. tj. stanowi informację dotyczącą spółki, która nie została przekazana do publicznej wiadomości, a która po takim przekazaniu mogłaby wpłynąć na cenę akcji.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2013-12-13Jacek DziedzicPrezes Zarządu

Emitent

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy
Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »