Reklama

ELKOP (EKP): Pośrednie nabycie akcji Emitenta / Zawiadomienie akcjonariusza w trybie art. 69 ustawy o ofercie. - raport 19

Raport bieżący nr 19/2014

Podstawa Prawna: Art. 70 pkt 1 Ustawy o ofercie - nabycie lub zbycie znacznego pakietu akcji
Zarząd ELKOP S.A. z siedzibą w Chorzowie informuje, że w dniu 25.03.2014 r. do spółki wpłynęło zawiadomienie Pana Mariusza Patrowicz o pośrednim zwiększeniu udziału w kapitale zakładowym oraz ogólnej liczbie głosów na Walnym Zgromadzeniu Spółki Elkop S.A. w Chorzowie

Pan Mariusz Patrowicz poinformował, iż wobec dokonania w dniach od 20.03.2014r. do dnia 25.03.2014 r. przez podmiot od niego zależny - spółkę DAMF Invest S.A. w Płocku transakcji nabycia akcji Spółki w ramach obrotu zorganizowanego na rynku regulowanym pośrednio nabył 79 335 akcji, która to ilość stanowi 0,52% udziału w kapitale zakładowym Spółki oraz pośrednio uprawnia do oddania 79 335 głosów stanowiących 0,52% udziału w ogólnej liczbie głosów na Walnym Zgromadzeniu Spółki.

Reklama

Ponadto Pan Mariusz Patrowicz poinformował, że przed transakcjami o których mowa powyżej pośrednio przez podmiot zależny- spółkę DAMF Invest S.A. w Płocku posiadał 11.130.206 akcji Spółki, która to ilość stanowiła 73,50% udziału w kapitale zakładowym Spółki oraz pośrednio uprawniała do oddania 11.130.206 głosów stanowiących 73,50% udziału w ogólnej liczbie głosów na Walnym Zgromadzeniu Spółki.

Jednoczenie Pan Mariusz Patrowicz poinformował, że aktualnie pośrednio przez podmiot zależny spółkę DAMF Invest S.A. w Płocku posiada łącznie 11.209.541 akcji Elkop S.A., która to ilość stanowi 74,02% udziału w kapitale zakładowym Elkop S.A. oraz pośrednio uprawnia do oddania 11.209.541 głosów stanowiących 74,02 % udziału w ogólnej liczbie głosów na Walnym Zgromadzeniu Spółki.

Pełna treść zawiadomień stanowi załącznik do niniejszego raportu.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2014-03-25Jacek KoralewskiPrezes Zarządu

Załączniki

Archiwum.zip
Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »