EKOEXPORT (EEX): Potwierdzenie zamówienia na II kwartał 2013 od zachodnio-europejskiego koncernu działającego w branży wypełniaczy - raport 15

Raport bieżący nr 15/2013
Podstawa prawna:

Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne

Zarząd EKO EXPORT S.A. informuje, że dniu dzisiejszym zostało potwierdzone zamówienie od naszego stałego klienta - koncernu z branży wypełniaczy na dostawę mikrosfery szarej frakcji 500 mikronów na drugi kwartał bieżącego roku.

W pierwszym kwartale zostaną zrealizowane opóźnione dostawy z drugiego półrocza 2012 roku i następnie rozpoczną się dostawy na 2013 rok.

Równocześnie uzgodniono, że do końca marca br. zostaną ustalone ilości dostaw szarej mikrosfery na drugie półrocze 2013r. zaś w terminie do końca maja br. ilości białej mikrosfery do końca 2013 roku.

Reklama

Wartość zamówienia na II kwartał 2013 roku to 547 260 EUR, tj. ca 2 271 tys. zł.

Warunki w/w umowy nie odbiegają od standardów ogólnie przyjętych w umowach tego rodzaju.

Informacja ta stanowi informację poufną w rozumieniu art. 154 ustawy o obrocie instrumentami finansowymi, tj. stanowi informację dotyczącą spółki, która nie została przekazana do publicznej wiadomości, a która po takim przekazaniu mogłaby w istotny sposób wpłynąć na cenę akcji.
Jacek Dziedzic - Prezes Zarządu

Emitent
Dowiedz się więcej na temat: Eko Export SA | eko | Emitent
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy
Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »