Reklama

PEKAO (PEO): Powiadomienia o transakcjach na akcjach fantomowych Banku dokonanych przez osoby pełniące obowiązki zarządcze w Banku w związku z realizacją obowiązującego od 2012 roku Systemu Zmiennego Wynagradzania dla kadry zarządzającej Banku, uzyskane w trybie art. 19 ust. 1 Rozporządzenia MAR - raport 21

Raport bieżący nr 21/2017

Podstawa Prawna: Art. 19 ust. 3 MAR - informacja o transakcjach wykonywanych przez osoby pełniące obowiązki zarządcze.
Zarząd Banku Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna ("Bank”) przekazuje, otrzymane w dniu 28 kwietnia 2017 roku od osób pełniących obowiązki zarządcze w Banku, Powiadomienia o transakcjach na akcjach fantomowych Banku zgodnie z obowiązującym od 2012 r. Systemem Zmiennego Wynagradzania dla kadry zarządzającej Banku. Powiadomienia znajdują się w załącznikach do niniejszego raportu.

Podstawa prawna:

Reklama

Art. 19 ust. 3 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) NR 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylającego dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2017-04-28 Luigi Lovaglio Prezes Zarządu Banku, CEO
2017-04-28 Elżbieta Krakowiak Dyrektor Wykonawczy, Dyrektor Departamentu Prawnego
2017-04-28 Dariusz Choryło Dyrektor Wykonawczy, Dyrektor Departamentu Relacji Inwestorskich i Strategicznych Analiz Rynkowych

Załączniki

Archiwum.zip
Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »