Reklama

SFINKS (SFS): Powołanie członków Zarządu Sfinks Polska S.A. na nową kadencję - raport 6

Raport bieżący nr 6/2019

Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe
Zarząd Sfinks Polska S.A. ("Spółka”, "Emitent”) informuje, iż w dniu 23 stycznia 2019 r. Rada Nadzorcza Spółki podjęła uchwały w sprawie powołania do Zarządu Emitenta następujących osób na nową, wspólną pięcioletnią kadencję, rozpoczynającą się od dnia 6 lutego 2019 r. i trwającą do dnia 6 lutego 2024 r. tj.:

Sylwestra Cacka - na stanowisko Prezesa Zarządu

Dorotę Cacek - na stanowisko Wiceprezesa Zarządu

Reklama

Dariusza Strojewskiego - na stanowisko Wiceprezesa Zarządu ds. Finansowych

Sławomira Pawłowskiego - na stanowisko Wiceprezesa Zarządu

W załączeniu Emitent przekazuje informacje dotyczące posiadanego przez w/w osoby wykształcenia, kwalifikacji i zajmowanych wcześniej stanowisk wraz z opisem przebiegu pracy zawodowej.

Zgodnie ze złożonymi oświadczeniami, żadna z ww. osób nie prowadzi działalności konkurencyjnej w stosunku do działalności prowadzonej przez Emitenta, nie uczestniczy w spółce konkurencyjnej wobec Emitenta jako wspólnik spółki cywilnej, spółki osobowej, spółki kapitałowej, jak również nie jest członkiem organu konkurencyjnej osoby prawnej, jak również nie figuruje w Rejestrze Dłużników Niewypłacalnych prowadzonym na podstawie ustawy o KRS.

Ponadto Rada Nadzorcza Emitenta stwierdziła wygaśnięcie mandatu w stosunku do dotychczasowych członków Zarządu Spółki z dniem 5 lutego 2019 r. w związku z upływem czasu sprawowania funkcji

Szczegółowa podstawa prawna:

§ 5 pkt. 5 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 29 marca 2018 r. w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych oraz warunków uznawania za równoważne informacji wymaganych przepisami prawa państwa niebędącego państwem członkowskim (Dz. U. poz. 757


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2019-01-23SYLWESTER CACEK PREZES ZARZĄDU
2019-01-23SŁAWOMIR PAWŁOWSKI WICEPREZES ZARZĄDU

Załączniki

Archiwum.zip
Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »