Reklama

IMS (IMS): Powołanie Zarządu Internet Media Services S.A. na kolejną kadencję - raport 29

Raport bieżący nr 29/2015

Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe
Zarząd Internet Media Services S.A. (Spółka) informuje, iż Rada Nadzorcza Spółki w dniu 3 czerwca 2015 roku powołała z dniem 3 czerwca 2015 roku Zarząd Spółki na kolejną kadencję w składzie:

- Michał Kornacki – Prezes Zarządu,

- Dariusz Lichacz – Wiceprezes Zarządu,

- Wojciech Grendziński – Wiceprezes Zarządu,

- Piotr Bielawski – Wiceprezes Zarządu.

Wszyscy wymienieni powyżej Członkowie Zarządu, zostali powołani na następną kadencję Zarządu Spółki w dniu 10 czerwca 2013 roku, a jednocześnie tego samego dnia została podjęta uchwała Walnego Zgromadzenia Spółki o zmianie Statutu Spółki polegająca na wydłużeniu kadencji Zarządu Spółki z dwóch do pięciu lat, która to zmiana została zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców w dniu 4 lipca 2013 roku. Rada Nadzorcza w celu uniknięcia wątpliwości interpretacyjnych co do długości aktualnej kadencji Zarządu, powołała w/w osoby w skład Zarządu Spółki na kolejne trzy lata w ramach obowiązującej - na dzień podjęcia niniejszej uchwały - pięcioletniej wspólnej kadencji Zarządu Spółki.

Reklama

Żaden z Członków Zarządu Internet Media Services S.A. nie jest wpisany do Rejestru Dłużników Niewypłacalnych prowadzonego na podstawie ustawy o Krajowym Rejestrze Sądowym.

Życiorysy wraz z informacjami wskazanymi w §28 pkt. 5 zostały przedstawione w załączniku do raportu.

Podstawa prawna szczegółowa:

§5 ust. 1 pkt 22 w powiązaniu z §28 Rozporządzenia ws. informacji bieżących i okresowych


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2015-06-03Piotr BielawskiWiceprezes Zarządu
2015-06-03Dariusz LichaczWiceprezes Zarządu

Załączniki

Archiwum.zip
Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »