Reklama

CDPROJEKT (CDR): Powołanie Zarządu kolejnej kadencji. - raport 32

Raport bieżący nr 32/2011
Podstawa prawna:

Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

Zarząd spółki Optimus S.A. z siedzibą w Warszawie (03-301) przy ul. Jagiellońskiej 74 (dalej "Spółka", "Optimus"), podaje do wiadomości, że Rada Nadzorcza Spółki na posiedzeniu w dniu 12 maja 2011 roku, w związku z wygaśnięciem mandatów członków Zarządu dotychczasowej kadencji, które nastąpi z dniem zatwierdzenia przez Zwyczajne Walne Zgromadzenie Spółki sprawozdania finansowego za rok 2010, postanowiła w drodze głosowań tajnych o powołaniu do pełnienia funkcji Prezesa Zarządu nowej kadencji Pana Adama Kicińskiego oraz funkcji Członka Zarządu nowej kadencji Pana Marcina Iwińskiego, tj. na okres od dnia zatwierdzenia przez Zwyczajne Walne Zgromadzenia Spółki sprawozdania finansowego Optimus za rok 2010 do dnia zatwierdzenia przez Zwyczajne Walne Zgromadzenia Spółki sprawozdania finansowego Optimus za rok 2012.

Reklama

Jednocześnie Rada Nadzorcza Optimus, w związku z wygaśnięciem wraz zatwierdzeniem przez Zwyczajne Walne Zgromadzenia Spółki sprawozdania finansowego Optimus za rok 2010 mandatu Wiceprzewodniczącego Rady Nadzorczej - Pana Piotra Nielubowicza, postanowiła w głosowaniu tajnym powołać go do pełnienia funkcji Członka Zarządu nowej kadencji, tj. od dnia zatwierdzenia przez Zwyczajne Walne Zgromadzenia Spółki sprawozdania finansowego Spółki za rok 2010 do dnia zatwierdzenia przez Zwyczajne Walne Zgromadzenia Spółki sprawozdania finansowego Optimus za rok 2012.

Życiorysy Członków Zarządu nowej kadencji Spółka przekazała w raportach bieżących: nr 4/2010 z dnia 20.01.2010, nr 5/2010 z dnia 21.01.2010, oraz nr 22/2010 z dnia 27.05.2010 roku.
Adam Kiciński - Prezes Zarządu
Marcin Iwiński - Członek Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »