Reklama

VRG (VRG): Powołanie Zarządu Spółki na okres nowej wspólnej kadencji - raport 18

Raport bieżący nr 18/2017

Podstawa Prawna:
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

Vistula Group S.A. z siedzibą w Krakowie ("Spółka”) informuje, że Rada Nadzorcza Spółki na posiedzeniu odbytym w dniu 11 kwietnia 2017 roku dokonała wyboru Zarządu Spółki na okres nowej wspólnej kadencji rozpoczynającej się w dniu następnym po dniu odbycia Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia zatwierdzającego sprawozdanie finansowe Spółki za rok obrotowy 2016.

Zgodnie z treścią podjętych jednomyślnie uchwał Rady Nadzorczej, do Zarządu Spółki na okres nowej wspólnej kadencji powołani zostali dotychczasowi jego członkowie w osobach:

Reklama

Pan Grzegorz Pilch na stanowisko Prezesa Zarządu;

Pan Mateusz Żmijewski na stanowisko Wiceprezesa Zarządu;

Pan Erwin Bakalarz na stanowisko Członka Zarządu.

Informacje dotyczące życiorysów zawodowych Pana Grzegorza Pilcha, Pana Mateusza Żmijewskiego oraz Pana Erwina Bakalarza, Spółka przekazała do publicznej wiadomości odpowiednio w raportach bieżących nr 17/2014 oraz nr 10/2015.

Zgodnie ze złożonymi oświadczeniami wyżej wymienione osoby, powołane do Zarządu Spółki na okres nowej wspólnej kadencji, nie prowadzą działalności konkurencyjnej wobec Spółki jak również nie uczestniczą w spółce konkurencyjnej jako wspólnicy spółki cywilnej, spółki osobowej lub jako członkowie organu konkurencyjnej spółki kapitałowej lub członkowie organu jakiejkolwiek konkurencyjnej osoby prawnej oraz nie są wpisane w Rejestrze Dłużników Niewypłacalnych, prowadzonym na podstawie ustawy o Krajowym Rejestrze Sądowym.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2017-04-11Erwin BakalarzCzłonek Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »