Reklama

KOFAMA (KFM): Powzięcie informacji o decyzji Naczelnika Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego w Warszawie z dnia 04.12.2019 r. - raport 12

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2019-12-09Lesław PałoszPrezes Zarządu
2019-12-09Damian TomaszekWiceprezes Zarządu

Raport bieżący nr 12/2019

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd Spółki KOFAMA Koźle S.A. (dalej: "Emitent") informuje, iż w dniu 09 grudnia 2019 r. otrzymał pismo od Naczelnika Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego w Warszawie z dnia 04.12.2019, w którym określono kwotę zobowiązania podatkowego wraz z odsetkami. Wydanie decyzji jest skutkiem zakończenia prowadzonej kontroli celno-skarbowej w zakresie rzetelności deklarowanych podstaw opodatkowania oraz prawidłowości obliczania i wpłacania podatku od towarów i usług za poszczególne miesiące od stycznia do grudnia 2014 r. Urząd zakwestionował prawo do obniżenia podatku należnego o kwotę podatku naliczonego w wysokości 679 001,00 zł z faktur od nierzetelnego dostawcy. W związku z powyższym Spółka zobowiązana jest do zapłaty do Urzędu tej kwoty wraz z odsetkami za zwłokę. Emitent nie zgadza się z decyzją Naczelnika Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego i będzie się od niej odwoływał do Dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Warszawie zgodnie z przysługującym mu prawem.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »