Reklama

MIRBUD (MRB): Powzięcie informacji o wyborze oferty Emitenta jako najkorzystniejszej wśród ofert na zadanie inwestycyjne prowadzone w trybie przetargu ograniczonego na budowę budynku Urzędu Gminy Michałowice wraz z infrastrukturą techniczną - raport 7

Raport bieżący nr 7/2011
Podstawa prawna:

Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne

Zarząd MIRBUD S.A. (dalej "Emitent") informuje, iż w dniu 8 lutego 2011r. otrzymał zawiadomienie od Urzędu Gminy Michałowice, które informuje o wyborze oferty MIRBUD S.A. w postępowaniu w trybie przetargu ograniczonego na budowę budynku Urzędu Gminy Michałowice wraz z infrastrukturą techniczną.

Ze względu na to, że jedynym kryterium wyboru oferty najkorzystniejszej była cena 100%, jako najkorzystniejsza została wybrana oferta złożona przez Emitenta.

Reklama

Wartość oferty brutto: 15.769.000,00 zł.

W związku z procedurą określoną przez Ustawę Prawo Zamówień Publicznych, umowa zostanie zawarta nie wcześniej niż po upływie 5 dni od dnia przesłania zawiadomienia o wyborze najkorzystniejszej oferty.

Emitent poinformuje o zawarciu umowy odrębnym raportem bieżącym.
Halina Mirgos - Prezes Zarządu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »