Reklama

PRIMAMODA (PMA): PRIMA MODA SPÓŁKA AKCYJNA Raport kwartalny Q f kwartał 3/2019

Raport w załączniku :

WYBRANE DANE FINANSOWEw tys.w tys. EUR
3 kwartał(y) narastająco / 2019 okres od 2019-01-01 do 2019-09-303 kwartał(y) narastająco / 2018 okres od 2018-01-01 do 2018-09-303 kwartał(y) narastająco / 2019 okres od 2019-01-01 do 2019-09-303 kwartał(y) narastająco / 2018 okres od 2018-01-01 do 2018-09-30
Przychody netto ze sprzedaży towarów172332192339625154
Zysk (strata) z działalności operacyjnej4941957114460
Zysk (strata) brutto120140428330
Zysk (strata) netto54148212348
Aktywa obrotowe165271547037793622
Kapitał własny111671170225532740
Wartość księgowa na akcję (zł/euro)3,493,660,800,86
Przepływy pieniężne netto z działalności operacyjnej17268639720
Przepływy pieniężne netto z działalności inwestycyjnej063015
Przepływy pieniężne netto z działalności finansowej-1522-19-350-4
Liczba udziałów/akcji w sztukach3200320032003200
Wybrane dane finansowe z bilansu (sprawozdania z sytuacji finansowej) prezentuje się na koniec bieżącego kwartału i koniec poprzedniego roku obrotowego, co należy odpowiednio opisać. Raport powinien zostać przekazany Komisji Nadzoru Finansowego, spółce prowadzącej rynek regulowany oraz do publicznej wiadomości za pośrednictwem agencji informacyjnej zgodnie z przepisami prawa.

Reklama

Załączniki

Archiwum.zip

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »