Reklama

PRIMAMODA (PMA): PRIMA MODA SPÓŁKA AKCYJNA Raport kwartalny Q f kwartał 4/2017

Raport w załączniku :

WYBRANE DANE FINANSOWEw tys.w tys. EUR
4 kwartał(y) narastająco / 2017 okres od 2017-01-01 do 2017-12-31 kwartał(y) narastająco / 2016 okres od 2016-01-01 do 2016-12-314 kwartał(y) narastająco / 2017 okres od 2017-01-01 do 2017-12-31 kwartał(y) narastająco / 2016 okres od 2016-01-01 do 2016-12-31
Przychody netto ze sprzedaży produktów, towarów i materiałów357863583884318188
Zysk (strata) na działalności operacyjnej207494954892169
Zysk (strata) brutto137789283242040
Zysk (strata) netto147389313472040
Aktywa trwałe140421464433673310
Aktywa obrotowe137941564833073537
Kapitał własny10216874222491976
Wartość księgowa na akcję 3,192,730,770,62
Przepływy pieniężne netto z działalności operacyjnej-348-2997-82-685
Przepływy pieniężne netto z działalności inwestycyjnej-220724-52162
Przepływy pieniężne netto z działalności finansowej-22174848-5221108
Wybrane dane finansowe z bilansu (sprawozdania z sytuacji finansowej) prezentuje się na koniec bieżącego kwartału i koniec poprzedniego roku obrotowego, co należy odpowiednio opisać. Raport powinien zostać przekazany Komisji Nadzoru Finansowego, spółce prowadzącej rynek regulowany oraz do publicznej wiadomości za pośrednictwem agencji informacyjnej zgodnie z przepisami prawa.

Reklama

Załączniki

Archiwum.zip

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »