Reklama

PROCHEM (PRM): PROCHEM SA Skonsolidowany raport kwartalny QSr f kwartał 1/2014

Raport w załączniku :

WYBRANE DANE FINANSOWEw tys.w tys. EUR
1 kwartał(y) narastająco / 2014 okres od 2014-01-01 do 2014-03-311 kwartał(y) narastająco / 2013 okres od 2013-01-01 do 2013-03-311 kwartał(y) narastająco / 2014 okres od 2014-01-01 do 2014-03-311 kwartał(y) narastająco / 2013 okres od 2013-01-01 do 2013-03-31
GRUPA KAPITAŁOWA PROCHEM S.A.
Skonsolidowany rachunek zysków i strat
Przychody ze sprzedaży320922799776606708
Zysk brutto ze sprzedaży4324432310321036
Zysk na działalności operacyjnej949458227110
Zysk przed opodatkowaniem90925821762
Zysk netto , z tego przypisany:2892896969
AKcjonariuszom jednostki dominującej3432248254
Udziałom niekontrolującym-5465-1316
Zysk na jedną akcję zwykłą/rozwodniony (w PLN/EUR) - przypisany na właścicieli jednostki dominującej0,090,060,020,01
Skonsolidowane sprawozdanie z przepływów pieniężnych
Srodki pieniężne netto z działalności operacyjnej-2525-3118-603-747
Srodki pieniężne netto z działalności inwestycyjnej-9651681-230403
Srodki pieniężne netto z działalnoości finansowej16152108385505
Przepływy pieniężne netto, razem-1875671-448161
STAN NA DZIEŃ31 MARCA 201431 GRUDNIA 201331 MARCA 201431 GRUDNIA 2013
Skonsolidowane sprawozdanie z sytuacji finansowej
Suma Aktywów1870871895724485145711
Aktywa trwałe, razem1040721043562495025163
Aktywa obrotowe, razem83015852161990120548
Kapitał własny przypisany na właścicieli jednostki dominującej1088221074222608825902
Udziały niekontrolujące106161233725452975
Kapitał własny, ogółem1194381197592863328877
Zobowiązania długoterminowe, razem243712427758435854
Zobowiązania krótkoterminowe, razem43278455361037510980
Wartość księgowa na jedną akcję zwykłą (w PLN/EUR)27,9427,586,706,65
Srednia ważona liczba akcji (w szt)3895000389500038950003895000
PROCHEM S.A.
Jednostkowy rachunek zysków i strat
Przychody ze sprzedaży202621412748363385
Zysk brutto ze sprzedaży24832085593500
Zysk na działalności operacyjnej7359017522
Zysk do opodatkowania95516422839
Zysk netto56429413570
Zysk na jedną akcję zwykłą (w PLN/EUR)0,140,080,030,02
Jednostkowe sprawozdanie z przepływów pieniężnych
Srodki pieniężne netto z działalności operacyjnej-2378-1997-568-478
Srodki pieniężne netto z działalności inwestycyjnej-587-355-140-85
Srodki pieniężne netto z działalności finansowej17991094429262
Przepływy pieniężne netto, razem-1166-1258-278-301
STAN NA DZIEŃ31 MARCA 201431 GRUDNIA 201331 MARCA 201431 GRUDNIA 2013
Jednostkowe sprawozdanie z sytuacji finansowej
Suma Aktywów1183131211262836429207
Aktywa trwałe, razem59286590141421314230
Aktywa obrotowe, razem59027621121415114977
Kapitał własny,ogółem74071735071775717724
Zobowiązania długoterminowe, razem198931989347694797
Zobowiązania krótkoterminowe, razem243492772658376685
Wartość księgowa na jedną akcję zwykłą (w PLN/EUR)19,0218,874,564,55
Srednia ważona liczba akcji zwykłych (w szt)3895000389500038950003895000
W przypadku prezentowania wybranych danych finansowych z kwartalnej informacji finansowej dane te należy odpowiednio opisać. Wybrane dane finansowe ze skonsolidowanego bilansu (skonsolidowanego sprawozdania z sytuacji finansowej) lub odpowiednio z bilansu (sprawozdania z sytuacji finansowej) prezentuje się na koniec bieżącego kwartału i koniec poprzedniego roku obrotowego, co należy odpowiednio opisać.
Raport powinien zostać przekazany Komisji Nadzoru Finansowego, spółce prowadzącej rynek regulowany oraz do publicznej wiadomości za pośrednictwem agencji informacyjnej zgodnie z przepisami prawa.

Reklama

Załączniki

Archiwum.zip
Emitent

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »