Reklama

PROCHNIK (PRC): PRÓCHNIK SA Skonsolidowany raport kwartalny QSr f kwartał 3/2016

Raport w załączniku :

WYBRANE DANE FINANSOWEw tys.w tys. EUR
3 kwartał(y) narastająco / 2016 okres od 2016-01-01 do 2016-09-303 kwartał(y) narastająco / 2015 okres od 2015-01-01 do 2015-09-303 kwartał(y) narastająco / 2016 okres od 2016-01-01 do 2016-09-303 kwartał(y) narastająco / 2015 okres od 2015-01-01 do 2015-09-30
Przychody ze sprzedaży410332973393927150
Koszt własny sprzedaży-17104-13969-3915-3359
Zysk (strata) brutto ze sprzedaży239291576454773791
Zysk (strata) ze sprzedaży13761590315382
Zysk (strata) z działalności operacyjnej18652044427492
Zysk (strata) przed opodatkowaniem (brutto)14931413342340
Zysk (strata) netto przypadający akcjonariuszom jednostki dominującej2382-99545-24
Przepływy środków pieniężnych z działalności operacyjnej-1692-8902-387-2141
Przepływy środków pieniężnych z działalności inwestycyjnej-1034-975-237-234
Przepływy środków pieniężnych z działalności finansowej128774442951790
Aktywa76834676431781915959
Aktywa trwałe52353467691214111034
Aktywa obrotowe244812087456774925
Zobowiązania i rezerwy275313293563857770
Zobowiązania i rezerwy długoterminowe1415331013282732
Zobowiązania i rezerwy krótkoterminowe133782983431037039
Kapitał zakładowy47025621461090614662
Kapitał własny przypadający akcjonariuszom jednostki dominującej4893134334113488100
Udziały niesprawujące kontroli3723748688
Wartość księgowa na jedną akcję (w zł.)1,0410,9940,2410,235
Rozwodniona wartość księgowa na jedną akcję (w zł.)1,0410,9940,2410,235
Liczba akcji na dzień bilansowy47025389345253894702538934525389
Wartość księgowa na jedną akcję (w zł.) - retrospektywnie1,0410,9940,2410,235
Rozwodniona wartość księgowa na jedną akcję (w zł.) - retrospektywnie1,0410,9940,2410,235
Liczba akcji na dzień bilansowy - retrospektywnie47025389345253894702538934525389
Zysk (strata) za okres na jedną akcję zwykłą (w zł.)0,051-0,0030,012-0,001
Rozwodniony zysk (strata) za okres na jedną akcję (w zł.)0,051-0,0030,012-0,001
Średnia ważona liczba akcji47025389345253894702538934525389
Zysk (strata) za okres na jedną akcję (w zł.) - retrospektywnie0,051-0,0030,012-0,001
Rozwodniony zysk (strata) za okres na jedną akcję (w zł.) -retrospektywnie0,051-0,0030,012-0,001
Średnia ważona liczba akcji (retrospektywnie)47025389345253894702538934525389
W przypadku prezentowania wybranych danych finansowych z kwartalnej informacji finansowej dane te należy odpowiednio opisać. Wybrane dane finansowe ze skonsolidowanego bilansu (skonsolidowanego sprawozdania z sytuacji finansowej) lub odpowiednio z bilansu (sprawozdania z sytuacji finansowej) prezentuje się na koniec bieżącego kwartału i koniec poprzedniego roku obrotowego, co należy odpowiednio opisać.
Raport powinien zostać przekazany Komisji Nadzoru Finansowego, spółce prowadzącej rynek regulowany oraz do publicznej wiadomości za pośrednictwem agencji informacyjnej zgodnie z przepisami prawa.

Załączniki

Archiwum.zip

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »