Reklama

HARPER (HRP): Prognoza wyników finansowych Harper Hygienics S.A. za rok obrotowy 2019 kończący się 31 marca 2020 r. - raport 13

Raport bieżący nr 13/2020

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd Harper Hygienics S.A. (Emitent) przekazuje prognozę wyników finansowych za rok obrotowy

2019 kończący się 31 marca 2020 r.:

- Przychody ze sprzedaży Harper Hygienics S.A.: 223,4 mln PLN.

- EBITDA: 18,7 mln PLN.

EBITDA definiowana jest jako wynik z działalności operacyjnej powiększony o amortyzację oraz o odpisy aktualizujące wartość niefinansowych aktywów trwałych.

Zarząd Spółki informuje, że przedstawione dane finansowe zostały sporządzone na podstawie dostępnych Zarządowi Spółki wstępnych, niezbadanych jeszcze danych finansowych za IV kwartał kończący się 31 marca 2020 r.

Reklama

Szacunki dokonane zostały według najlepszej wiedzy Zarządu na dzień ich sporządzenia i w oparciu o założenie, że nie powstaną okoliczności, które mogłyby istotnie wpłynąć na wynik finansowy po dniu opublikowania niniejszych szacunków.

Spółka informuje, iż zgodnie z raportem bieżącym nr 7/2020 z dnia 29 kwietnia 2020 r., ostateczne wyniki finansowe za rok obrotowy trwający od 1 kwietnia 2019 r. do 31 marca 2020 r. zostaną opublikowane 30 września 2020 r.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2020-06-16DMITRIJ KOSTOJANSKIJPREZES ZARZĄDU
2020-06-16ANDRZEJ KOWALSKICZŁONEK ZARZĄDU - DYREKTOR FINANSOWY

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »