Reklama

NOWAGALA (CNG): Przekroczenie 10% ogólnej liczby głosów w ramach prowadzenia skupów akcji własnych - raport 162

Raport bieżący nr 162/2010
Podstawa prawna:

Art. 70 pkt 1 Ustawy o ofercie - nabycie lub zbycie znacznego pakietu akcji

Zarząd Ceramika Nowa Gala S.A. informuje, że w ramach prowadzonych skupów akcji własnych, w wyniku nabycia w dniu 20 października 2010 r., za pośrednictwem biura maklerskiego 100 akcji własnych, liczba głosów posiadanych przez emitenta przekroczyła 10% ogólnej liczby głosów w spółce. Przed zmianą udziału w kapitale zakładowym spółka posiadała 5.703.788 akcji własnych, co stanowiło 9,99% udziału w kapitale zakładowym i dających prawo do 5.703.788 głosów na walnym zgromadzeniu, stanowiących 9,99% ogólnej liczby głosów na walnym zgromadzeniu. Na dzień 20 października 2010 r. spółka posiada 5.703.888 akcji własnych, co stanowi 10,00% udziału w kapitale zakładowym i dających prawo do 5.703.888 głosów na walnym zgromadzeniu, co stanowi 10,00% ogólnej liczby głosów na walnym zgromadzeniu. Równocześnie Zarząd informuje, że zgodnie z art. 364 ksh spółka nie wykonuje praw udziałowych z własnych akcji, z wyjątkiem uprawnień do ich zbycia lub wykonywania czynności, które zmierzają do zachowania tych praw. Jednocześnie Zarząd informuje, że w okresie 12 miesięcy od niniejszego zawiadomienia, spółka nie zamierza zwiększać udziału w ogólnej liczbie głosów na walnym zgromadzeniu Ceramika Nowa Gala S.A.

Reklama

Podstawa prawna: art. 70 pkt.1 Ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych
Paweł Górnicki - Wiceprezes Zarządu
Zbigniew Polakowski - Prokurent

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »