Reklama

PAGED (PGD): przekroczenie 5% udziału w ogólnej liczbie głosów na WZ przez akcjonariusza - raport 31

Raport bieżący nr 31/2015

Podstawa Prawna:
Art. 70 pkt 1 Ustawy o ofercie - nabycie lub zbycie znacznego pakietu akcji

Zarząd "Paged” Spółki Akcyjnej (zwanej dalej "Spółką”) informuje, że w dniu 1 lipca 2015 roku do Spółki wpłynęło zawiadomienie od Daniela Mzyk z dnia 30 czerwca 2015 roku o przekroczeniu 5% udziału w ogólnej liczbie głosów na Walnym Zgromadzeniu "Paged” S.A.

Przyczyną zmiany udziału w ogólnej liczbie głosów było nabycie tytułem darowizny:

1) od Edmunda Mzyk 1.076.864 akcje "Paged” S.A. z siedzibą w Warszawie, dających prawo do 1.076.864 głosów na Walnym Zgromadzeniu "Paged” S.A.,

Reklama

2) od Marii Mzyk, 44.800 akcji "Paged” S.A. z siedzibą w Warszawie, dających prawo do 44.800 głosów na Walnym Zgromadzeniu "Paged” S.A.

Przed transakcją z dnia 26 czerwca 2015 roku, ww. akcjonariusz nie posiadał akcji "Paged” S.A.

Na dzień sporządzenia zawiadomienia, tj. na dzień 30 czerwca 2015 r., ww. akcjonariusz posiadał łącznie 1.121.664 akcje "Paged” S.A., dające prawo do 1.121.664 głosów na Walnym Zgromadzeniu "Paged” S.A., które stanowią 7,24% kapitału zakładowego (ogólnej liczby akcji) i ogólnej liczby głosów na Walnym Zgromadzeniu "Paged” S.A.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2015-07-02Robert DitrychWiceprezes Zarządu
2015-07-02Sebastian KucińskiProkurent

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »