Reklama

MMPPL (MMP): Przekroczenie liczby Akcji, którą Emitent zamierza nabyć w Wezwaniu - raport 44

Raport bieżący nr 44/2010
Podstawa prawna:

Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne

Zgodnie z informacją uzyskaną od podmiotu pośredniczącego tj. UniCredit CAIB Poland S.A., w wezwaniu do zapisywania się na sprzedaż akcji Multimedia Polska S.A. ("Akcje") ogłoszonym w dniu 25 czerwca 2010 roku przez Multimedia Polska S.A.,. ("Wzywający") ("Wezwanie"), zmienionym w szczególności w zakresie liczby Akcji objętych Wezwaniem, Wzywający informuje, że w dniu 7 września 2010 roku przyjęto zapisy obejmujące liczbę Akcji przekraczającą liczbę Akcji, na które było ogłoszone Wezwanie.

Reklama

W związku z zasadami nabywania akcji objętych Wezwaniem określonymi w treści Wezwania, Wzywający nabędzie Akcje objęte zapisami złożonymi w dniu 7 września 2010 roku na zasadzie proporcjonalnej redukcji w terminie wskazanym w treści Wezwania. Zapisy złożone po dniu 7 września 2010 roku nie będą realizowane.

Podstawa prawna:

Art. 56 ust. 1 pkt 1 ustawy o ofercie
Andrzej Rogowski - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »