Reklama

BEST (BST): Przekroczenie liczby dostępnych obligacji serii T2. - raport 7

Raport bieżący nr 7/2018

Podstawa Prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Zarząd BEST S.A. z siedzibą w Gdyni (Emitent) podaje do wiadomości publicznej Komunikat Aktualizujący nr 2 z dnia 22 lutego 2018 roku do prospektu emisyjnego podstawowego zatwierdzonego w dniu 25 października 2017 roku (Prospekt Emisyjny Podstawowy) oraz do ostatecznych warunków emisji obligacji serii T2 (Ostateczne Warunki) opublikowanych w dniu 30 stycznia 2018 roku. Publikacja Komunikatu Aktualizującego nr 2 jest następstwem złożenia zapisów na większą liczbę obligacji serii T2 (Obligacje) od liczby oferowanych Obligacji.

Reklama

Emitent informuje, że w dniu 21 lutego 2018 roku złożono zapisy na liczbę Obligacji większą od łącznej liczby oferowanych Obligacji, co powoduje, że w dniu 21 lutego 2018 roku wystąpił Dzień Przekroczenia Zapisów w rozumieniu pkt. 31 części "Informacje dotyczące Oferty" Ostatecznych Warunków. Ostatnim dniem przyjmowania zapisów na Obligacje jest 22 lutego 2018 roku. Zapisy inwestorów, którzy złożyli zapisy na Obligacje w dniach od 21 lutego 2018 roku (włącznie) do 22 lutego 2018 roku (włącznie) zostaną proporcjonalnie zredukowane. Szczegółowy sposób redukcji zapisów określony jest w Ostatecznych Warunkach.

Komunikat Aktualizujący nr 2 stanowi załącznik do niniejszego raportu bieżącego.

Prospekt Emisyjny Podstawowy, Ostateczne Warunki oraz komunikaty aktualizujące do Prospektu Emisyjnego Podstawowego dostępne są na stronie internetowej Emitenta - www.best.com.pl.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2018-02-22Krzysztof BorusowskiPrezes Zarządu
2018-02-22Marek KucnerWiceprezes Zarządu

Załączniki

Archiwum.zip
Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »