Reklama

MEDGALIC (MGC): Przekroczenie progu 10 % w górę przez znaczącego akcjonariusza - raport 2

Raport bieżący nr 2/2019

Podstawa Prawna:
Art. 70 pkt 1 Ustawy o ofercie - nabycie lub zbycie znacznego pakietu akcji

Med-Galicja S.A. (dalej "Spółka") informuje o powzięciu w dniu dzisiejszym zawiadomienia od p. Roberta Fopka (dalej "Akcjonariusz") o przekroczeniu progu 10 % w ogólnej liczbie głosów na walnym zgromadzeniu Spółki. Przekroczenie nastąpiło w wyniku kupna 760 692 sztuk akcji w dniu 11-12,02,2019 roku. Z zawiadomienia wynika, że przed transakcją Akcjonariusz posiadał 740 200 sztuk akcji, które uprawniały do takiej samej liczby głosów i stanowiły 4,99 % głosów na walnym zgromadzeniu oraz w kapitale zakładowym Spółki. Po transakcji Akcjonariusz posiada 1 480 892 sztuk akcji, które uprawniają do takiej samej liczby głosów i stanowią 10 % głosów na Walnym Zgromadzeniu oraz w kapitale zakładowym Spółki.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2019-02-15Aleksander GórnyPrezes Zarządu

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »