Reklama

COMP (CMP): Przekroczenie progu 5% udziału w głosach na WZA Spółki przez ING OFE - raport 13

Raport bieżący nr 13/2012
Podstawa prawna:

Art. 70 pkt 1 Ustawy o ofercie - nabycie lub zbycie znacznego pakietu akcji

Zarząd Comp S.A. informuje, że w dniu dzisiejszym otrzymał wiadomość od ING Otwartego Funduszu Emerytalnego z siedzibą w Warszawie informującą o tym, że ING Otwarty Fundusz Emerytalny zwiększył ilość posiadanych akcji Spółki i tym samym swój udział w głosach na WZA Spółki do poziomu 5,57%, przekraczając próg 5% udziału w głosach na WZA Spółki.

Zgodnie zprzekazaną Spółce informacją, zwiększenie udziału w kapitale zakładowym Spółki i głosach na WZA Spółki przez ING OFE nastąpiło w wyniku nabycia akcji Spółki w transakcjach na GPW w Warszawie S.A. rozliczonych w dniu 27 lutego 2012 roku.

Reklama

ING OFE przed opisanymi powyżej transakcjami posiadał 248 704 akcje Spółki, co stanowiło 4,20% kapitału zakładowego Spółki i uprawniało do 248 704 głosów na WZA Spółki, co stanowiło 4,20% udziału w głosach na WZA Spółki.

Po zmianie ING OFE posiada 329 504 akcje Spółki, co stanowi 5,57% kapitału zakładowego Spółki i uprawnia do 329 504 głosów na WZA Spółki, co stanowi 5,57% udział w głosach na WZA Spółki.
Andrzej Olaf Wąsowski - Wiceprezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »