Reklama

COMPREMUM (CPR): Przekroczenie progu 5% w głosach na WZA przez ING Otwarty Fundusz Emerytalny - raport 35

Raport bieżący nr 35/2011
Podstawa prawna:

Art. 70 pkt 1 Ustawy o ofercie - nabycie lub zbycie znacznego pakietu akcji

Na podstawie art. 70 pkt. 1 Ustawy z dnia 29 lipca 2005 roku o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz spółkach publicznych (Dz. U. z 2009 r. Nr 185, poz. 1439), Zarząd Spółki Pozbud T&R S.A. informuje, że otrzymał w dniu dzisiejszym, to jest 12 września 2011 roku, od ING Otwarty Fundusz Emerytalny z siedzibą w Warszawie zawiadomienie o przekroczeniu progu 5% ogólnej liczby głosów na walnym zgromadzeniu POZBUD T&R S.A. przez ING OFE w wyniku transakcji nabycia akcji POZBUD T&R S.A. zawartych w dniu 7 września 2011 roku.

Reklama

Przed rozliczeniem wyżej wymienionych transakcji Fundusz posiadał 1.319.903 szt. akcji Spółki, stanowiących 5,65% kapitału zakładowego Spółki, uprawniających do 1.319.903 głosów na WZA, co stanowiło 4,84% ogólnej liczby głosów na WZA.

Po zawarciu i rozliczeniu transakcji, o których mowa powyżej, na dzień 12 września 2011 roku ING OFE posiada na rachunku papierów wartościowych 1.717.403 sztuk akcji Spółki, stanowiących 7,35% kapitału zakładowego Spółki, uprawniających do 1.717.403 głosów na WZA, co stanowi 6,30% ogólnej liczby głosów na WZA.

Nie występują osoby, o których mowa w art. 87 ust. 1 pkt 3 lit. C.
Agnieszka Lachor - Prokurent

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »