Reklama

EXAMOBILE (EXA): Przekroczenie progu 5% w ogólnej liczbie głosów Emitenta - raport 8

Raport bieżący nr 8/2014

Podstawa Prawna:
Art. 70 pkt 1 Ustawy o ofercie - nabycie lub zbycie znacznego pakietu akcji

Zarząd EXAMOBILE S.A. (Spółka, Emitent) informuje, iż w dniu 25.03.2014 r. do siedziby Spółki wpłynęło zawiadomienie od Pana Grzegorza Tajaka (Akcjonariusz) o przekroczeniu udziału w ogólnej liczbie głosów na WZA Emitenta powyżej progu 5% w wyniku nabycia akcji Spółki w transakcjach na GPW w Warszawie.

Zgodnie z informacjami zawartymi w zawiadomieniu:

1. Przekroczenie progu 5% udziału w głosach nastąpiło w wyniku nabycia akcji spółki w transakcjach na GPW w Warszawie w dniu 20.03.2014 roku.

Reklama

2. W konsekwencji wyżej wymienionych transakcji Akcjonariusz zwiększył liczbę posiadanych bezpośrednio akcji do 76 338 akcji, dających prawo do 76 338 głosów na WZA EXAMOBILE S.A., co stanowi 5,26% udziału w kapitale oraz w głosach na WZA Spółki. W dniu składania zawiadomienia Akcjonariusz posiada 80 207 akcji dających prawo do wykonania 80 207 głosów na WZA EXAMOBILE S.A., co stanowi 5,53% udziału w kapitale oraz w głosach na WZA Spółki.

3. Przed wyżej opisaną zmianą udziału Akcjonariusz posiadał 72 430 akcji, dających prawo do 72 430 głosów na WZA EXAMOBILE S.A., co stanowiło 4,99% udziału w kapitale oraz w głosach na WZA Spółki.

4. Wg informacji przekazanej przez Akcjonariusza, nie występują podmioty zależne od Akcjonariusza dokonującego zawiadomienia posiadające akcje spółki oraz nie występują osoby, o których mowa w art. 87 ust. 1 pkt 3 lit. c ustawy o ofercie.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2014-03-25Jakub KurbielPrezes ZarząduJakub Kurbiel

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »