Reklama

FERRUM (FER): Przekroczenie wartości umów zawartych z ISOPLUS FERWARMETECHNIK Ges.m.b.H AUSTRIA progu 10% kapitałów własnych "FERRUM" S.A. - raport 182

Raport bieżący nr 182/2012
Podstawa prawna:

Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

Zarząd "FERRUM" Spółka Akcyjna (Emitent) informuje, iż w dniu 13 grudnia 2012 r. zawarł kolejną umowę z ISOPLUS FERWARMETECHNIK Ges.m.b.H AUSTRIA (ISOPLUS) na dostawy rur czarnych (Umowa). W związku z powyższym łączna wartość umów na dostawy rur czarnych, zawartych przez Emitenta z ISOPLUS w okresie ostatnich dwunastu miesięcy wyniosła ok. 49,7 mln zł netto.

W omawianym okresie umową o największej wartości była w/w Umowa na dostawy rur czarnych, której wartość wynosi ok. 8,5 mln EURO, co po przeliczeniu wg średniego kursu NBP na dzień podpisania Umowy odpowiada kwocie ok. 34,8 mln zł.

Reklama

Termin realizacji Umowy przypada na pierwszy i drugi kwartał 2013 r.

Zawarta Umowa nie zawiera zapisów w kwestii kar umownych za niewywiązanie się przez Emitenta z zobowiązań wynikających z jej realizacji, w tym za opóźnienia w dostawach, ani nie odnosi się do kwestii dochodzenia odszkodowania na zasadach ogólnych. Pozostałe warunki Umowy nie odbiegają od warunków powszechnie stosowanych dla tego rodzaju umów.

Jako kryterium uznania łącznej wartości umów za znaczące Emitent przyjął 10% kapitałów własnych Emitenta.

Podstawa prawna: § 5 ust. 1 pkt 3 rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 lutego 2009 r. w sprawie informacji bieżących i okresowych [...].
Jarosław Zuzelski - Wiceprezes Zarządu
Włodzimierz Kasztalski - Prokurent

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »