Reklama

PRAGMAINK (PRI): Przyczyny opóźnienia w wprowadzeniu do obrotu akcji serii E - raport 34

Raport bieżący nr 34/2011
Podstawa prawna:

Inne uregulowania

Zarząd PRAGMA INKASO SA informuje o przyczynach niewprowadzenia do obrotu akcji serii E, których subskrypcja zakończyła się w dniu 10 grudnia 2010 r.:

W wyniku transakcji nabycia akcji znacznej wartości (pakiet większościowy akcji spółki Grupa Finansowa Premium SA, obecnie Pragma Faktoring SA) Emitent zobowiązany był przedstawić w prospekcie emisyjnym akcji serii E dane finansowe 2010 r. pro forma, łącznie z danymi finansowymi przejętej spółki zaprezentowanymi wg zasad polityki rachunkowości stosowanej przez Emitenta, która różni się od tej stosowanej przez Pragma Faktoring SA. Dane finansowe pro forma musiały być na potrzeby prospektu zbadane, co wydłużyło cały proces.

Reklama

Prospekt emisyjny dotyczący akcji serii E został złożony do Komisji Nadzoru Finansowego w dniu 18 kwietnia 2011 r. W najbliższym czasie Emitent spodziewa się decyzji Urzędu w sprawie jego zatwierdzenia, po czym Zarząd Spółki niezwłocznie rozpocznie starania o dopuszczenie wyemitowanych akcji do obrotu.

Podstawa prawna: par. 24 Regulaminu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie SA
Tomasz Boduszek - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »