Reklama

SUWARY (SUW): Przystąpienie do realizacji projektu inwestycyjnego przez spółkę zależną Kartpol Group sp. z o.o. - raport 9

Raport bieżący nr 9/2021

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd Suwary S.A. z siedzibą w Pabianicach ( Emitent ) informuje, że Rada Nadzorcza w dniu dzisiejszym wyraziła zgodę na realizację projektu inwestycyjnego w spółce zależnej Kartpol Group sp. z o.o. z siedzibą w Wołominie. W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na opakowania do silikonów i klejów oraz innych mas budowlanych Kartpol Group sp. z o.o. inwestuje w nowe linie produkcyjne, które zwiększą moce przerobowe od 15% do 20%. Wspomniany projekt będzie zrealizowany w latach 2021/2022. Całkowity szacowany koszt inwestycji wynosi 9.500.000,00 zł ( słownie : dziewięć milionów pięćset tysięcy złotych ). Decyzja została poprzedzona analizą biznesową i finansową inwestycji. Inwestycja dokonana przez Kartpol Group sp. z o.o. zostanie częściowo sfinansowana leasingiem.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2021-05-05Walter Tymon KuskowskiPrezes Zarządu

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »