Reklama

BUMECH (BMC): Publikacja raportu okresowego - raport 67

Raport bieżący nr 67/2016

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Bumech S.A. informuje, iż dnia dzisiejszego w nocy ok. godz. 1:00 miało miejsce zdarzenie nadzwyczajne -włamanie do siedziby Spółki, które to sparaliżowało pracę Bumech, gdyż ze względu na czynności dochodzeniowe Policji pracownicy nie mogli przez wiele godzin wejść do biur. W związku z powyższym odnotowaliśmy także uszkodzenie firmowego serwera (nie uruchamia się) i brak możliwości dostępu do danych na nim zgromadzonych. Emitent podjął już stosowne działania w celu niezwłocznego wznowienia pracy.

Reklama

W związku z powyższym informujemy, że w dniu dzisiejszym opublikujemy raport okresowy za I półrocze 2016 roku z Raportem Biegłego Rewidenta z przeglądu jednostkowego sprawozdania finansowego, jednakże bez Raportu do skonsolidowanego sprawozdania finansowego, gdyż brak możliwości pracy na zgromadzonych danych oraz systemach informatycznych, uniemożliwił nam dokonanie stosownych korekt w odpowiedzi na uwagi zgłoszone przez Audytora.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2016-09-30Marcin SutkowskiPrezes Zarządu
2016-09-30Łukasz KliszkaCzłonek Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »