Reklama

PYLON (PYL): Pylon S.A. - realizacja celów eksportowych na rynku francuskim - raport 7

Raport bieżący nr 7/2016

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Emitent informuje o podpisaniu umowy dystrybucyjnej z francuską firmą Sarl Jefferson Distribution, która będzie odpowiedzialna za sprzedaż produktów sygnowanych marką Pylon Audio na terenie Francji. Umowa ma charakter wyłączny. Jest przewidziana na okres 5 lat z możliwością do jej przedłużenia po wykonaniu celów sprzedażowych.

Podstawowe ramy porozumienia:

1. Wzrost sprzedaży produktów Emitenta na rynku francuskim o co najmniej 20% w skali roku;

Reklama

2. Coroczne określanie celów sprzedażowych uwzględniający minimalny poziom wzrostu sprzedaży;

3. Planowana sprzedaż produktów Pylon Audio na rzecz Sarl Jefferson Distribution do końca 2017 roku została określona na 40.000 Euro [172.000,00 złotych /kurs odniesienia 4,3 PLN za 1 EUR]

3. Docelowy, minimalny poziom sprzedaży zestawów głośnikowych na rzecz Sarl Jefferson Distribution będzie po upływie pięciu lat nie mniejszy niż 100.000 Euro [430.000,00 złotych /kurs odniesienia 4,3 PLN za 1 EUR] rocznie. Powyższy poziom uwzględnia wyłącznie obecną ofertę produktową Emitenta;

Podpisana umowa jest elementem strategii sprzedażowej przejętej przez Emitenta, zmierzającej do stałej obecności marki Pylon Audio na rynkach zagranicznych. Podstawą realizacji powyższego celu był udział w targach HighEnd Munich w Monachium przy wsparciu Narodowego Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu GoGloba.PL. W trakcie targów HighEnd Munich, Emitent oprócz zaprezentowania swoich wyrobów, nawiązał szereg kontaktów biznesowych. Efektem prac podjętych po targach jest rozpoczynająca się, powtarzalna sprzedaż do krajów Unii Europejskiej. Zarząd Emitenta wskazuje, że jest to początek tworzenia sieci sprzedażowej na rynkach zagranicznych.

Powyższa informacja jest związana z realizacją strategii opisanej raportem EBI numer 18/2016:

http://newconnect.pl/?page=1045&ph_main_content_start=show&ncc_index=PYL&id=94731&id_tr=1


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2016-08-22Mikołaj RubeńczykWiceprezes ZarząduMikołaj Rubeńczyk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »