Reklama

LENTEX (LTX): Rada Nadzorcza - aktualizacja informacji - raport 46

Raport bieżący nr 46/2011
Podstawa prawna:

Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

W nawiązaniu do raportu nr 36/2011, przekazanego w dniu 25-05-2011 r. dotyczącego "Zmiany w składzie Rady Nadzorczej", a także stosownie do postanowień art. 56 ust. 5 Ustawy o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych, oraz Par. 28 pkt. 3 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 lutego 2009 r. w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych oraz warunków uznawania za równoważne informacji wymaganych przepisami prawa państwa nie będącego państwem członkowskim Zarząd Zakładów "Lentex" Spółka Akcyjna informuje, iż w dniu 10-06-2011 r. uzyskał informację o ukonstytuowaniu się Rady Nadzorczej powołanej przez WZA "Lentex" S.A. w dniu 25-05-2011 r.

Reklama

Funkcję Przewodniczącego powierzono Panu Januszowi Malarzowi

Funkcję Zastępcy Przewodniczącego powierzono Pani Halinie Markiewicz

Funkcję Sekretarza powierzono Panu Markowi Mazurowi

Panowie: Boris Synytsya i Paweł Oleszczuk piastują funkcję Członków Rady Nadzorczej.
Jaromir Gorczyca - Członek Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »