Reklama

FLUID (FLD): Raport Bieżący – Rozpoczęcie negocjacji - raport 74

Raport bieżący nr 74/2018

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd Spółki FLUID S.A. z siedzibą w Sędziszowie - "Emitent" lub "Spółka", informuje, iż w dniu 12 grudnia 2018 roku otrzymał zapytanie ofertowe od Biowęgiel Dystrybucja spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. (dalej: "BD”) o przedstawienie oferty na budowę instalacji produkcji biowęgla.

Zapytanie ofertowe dotyczy budowy instalacji na terenie województwa śląskiego, o określonej wydajności produkcji biowęgla oraz specyfice biomasy (dalej: Inwestycja”).

Reklama

Szacunkowy koszt budowy Inwestycji o podobnych parametrach Emitent określił na kwotę ponad 13 mln zł. Ostateczna cena oferty Emitenta uwzględni infrastrukturę techniczną będącą w posiadaniu BD, co może wpłynąć na wysokość oferty. Strony uzgodniły, że przystąpienie do sporządzenia oferty przez Spółkę równoznaczne będzie z rozpoczęciem procesu negocjacji.

Emitent uznał powyższe informacje o planowanym rozpoczęciu negocjacji za istotne dla swojej działalności z uwagi na możliwą wielkość przychodów dla Spółki w przypadku realizacji Inwestycji na rzecz BD.

Podstawa prawna: art. 17 ust. 1 Rozporządzenia MAR

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2018-12-12Jan GładkiPrezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »