Reklama

BEST (BST): Raport półroczny BEST SA Skonsolidowany raport półroczny PSr

Raport w załączniku :

WYBRANE DANE FINANSOWEw tys.w tys. EUR
półrocze / 2014półrocze /2013półrocze / 2014półrocze /2013
WYBRANE SKONSOLIDOWANE DANE FINANSOWE
Przychody operacyjne53.82582.87312.88219.666
Zysk przed opodatkowaniem30.91158.8317.39813.961
Zysk netto28.44657.8496.80813.728
Zysk netto przypisany Akcjonariuszom BEST28.30657.3996.77413.621
Pełny dochód 28.05558.7696.71413.946
Pełny dochód przypisany Akcjonariuszom BEST27.89558.3196.67613.839
Liczba akcji (w tys. szt.) - bez akcji własnych - podstawowa5.2005.2005.2005.200
Liczba akcji (w tys. szt.) - bez akcji własnych rozwodniona 5.2125.2105.2125.210
Zysk na jedną akcję (w zł / EUR)5,4411,041,302,62
Rozwodniony zysk na jedną akcję (w zł / EUR)5,4311,021,302,61
Przepływy pieniężne netto z działalności operacyjnej12.87411.4263.0812.711
Przepływy pieniężne netto z działalności inwestycyjnej(3.824)(1.132)(915)(269)
Przepływy pieniężne netto z działalności finansowej46.387(8.744)11.102(2.075)
Przepływy pieniężne netto, razem55.4371.55013.268367
Stan na dzień:30.06.201431.12.201330.06.201431.12.2013
Aktywa, razem335.429272.54480.61565.718
Zobowiązania 156.930121.90337.71529.394
Kapitał własny178.499150.64142.89936.324
Kapitał własny przypisany Akcjonariuszom BEST178.422150.52742.88136.296
Kapitał akcyjny23.51223.5125.6515.669
WYBRANE JEDNOSTKOWE DANE FINANSOWE
Przychody ze sprzedaży20.15420.0254.8234.752
Zysk (strata) przed opodatkowaniem2.340(623)560(148)
Zysk (strata) netto1.898(471)454(112)
Pełny dochód9.9634.7032.3841.116
Liczba akcji (w tys. szt.) - bez akcji własnych - podstawowa5.2005.2005.2005.200
Liczba akcji (w tys. szt.) - bez akcji własnych rozwodniona 5.2125.2105.2125.210
Zysk (strata) na jedną akcję (w zł / EUR)0,37(0,09)0,09(0,02)
Rozwodniony zysk (strata) na jedną akcję (w zł / EUR)0,36(0,09)0,09(0,02)
Przepływy pieniężne netto z działalności operacyjnej8.6609422.073224
Przepływy pieniężne netto z działalności inwestycyjnej(13.135)(1.046)(3.144)(248)
Przepływy pieniężne netto z działalności finansowej46.6842.45911.173584
Przepływy pieniężne netto, razem42.2092.35510.102560
Stan na dzień:30.06.201431.12.201330.06.201431.12.2013
Aktywa, razem253.609192.67560.95146.459
Zobowiązania 155.533104.56237.38025.213
Kapitał własny98.07688.11323.57121.246
Kapitał akcyjny23.51223.5125.6515.669
W przypadku prezentowania wybranych danych finansowych z półrocznego skróconego sprawozdania finansowego dane te należy odpowiednio opisać. Wybrane dane finansowe ze skonsolidowanego bilansu (skonsolidowanego sprawozdania z sytuacji finansowej) lub odpowiednio z bilansu (sprawozdania z sytuacji finansowej) prezentuje się na koniec półrocza bieżącego roku obrotowego i na koniec poprzedniego roku obrotowego, co należy odpowiednio opisać. Raport powinien zostać przekazany Komisji Nadzoru Finansowego, spółce prowadzącej rynek regulowany oraz do publicznej wiadomości za pośrednictwem agencji informacyjnej zgodnie z przepisami prawa.

Reklama

Załączniki

Archiwum.zip

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »