Reklama

CPGROUP (CPG): Raport półroczny CAPITAL PARK SPÓŁKA AKCYJNA Skonsolidowany raport półroczny PSr

Raport w załączniku :

WYBRANE DANE FINANSOWEw tys.w tys. EUR
półrocze / 2014półrocze / 2013półrocze / 2014półrocze / 2013
AKTYWA RAZEM1.799.7601.620.942432.541390.852
NIERUCHOMOŚCI INWESTYCYJNE1.516.9261.321.653364.567318.686
SRODKI PIENIĘŻNE I ICH EKWIWALENTY168.55568.01440.50916.400
KAPITAŁ WŁASNY1.056.4561.038.400253.901250.386
ZOBOWIĄZANIA DŁUGOTERMINOWE631,705538.170151.819129.767
ZOBOWIĄZANIA KRÓTKOTERMINOWE111.59944.37226.82110.669
DANE WYNIKOWE I Z RACHUNKU PRZEPŁYWÓW PIENIĘŻNYCH
PRZYCHODY OPERACYJNE22.32620.1175.3434.774
AKTUALIZACJA WARTOŚCI NIERUCHOMOŚCI12.84960.1123.07514.265
ZYSK BRUTTO14.44044.1523.45610.477
ZYSK NETTO10.76046.3372.57510.996
PRZEPŁYWY Z DZIAŁALNOŚCI OPERACYJNEJ2942.60270617
PRZEPŁYWY Z DZIAŁALNOŚCI INWESTYCYJNEJ(165.715)(18.350)(39.660)(4.355)
PRZEPŁYWY Z DZIAŁALNOŚCI FINANSOWEJ 265.962(10.584)63.652(2.512)
W przypadku prezentowania wybranych danych finansowych z półrocznego skróconego sprawozdania finansowego dane te należy odpowiednio opisać. Wybrane dane finansowe ze skonsolidowanego bilansu (skonsolidowanego sprawozdania z sytuacji finansowej) lub odpowiednio z bilansu (sprawozdania z sytuacji finansowej) prezentuje się na koniec półrocza bieżącego roku obrotowego i na koniec poprzedniego roku obrotowego, co należy odpowiednio opisać. Raport powinien zostać przekazany Komisji Nadzoru Finansowego, spółce prowadzącej rynek regulowany oraz do publicznej wiadomości za pośrednictwem agencji informacyjnej zgodnie z przepisami prawa.

Załączniki

Archiwum.zip
Dowiedz się więcej na temat: PSR

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »