Reklama

ENTER (ENT): Raport półroczny ENTER AIR SPÓŁKA AKCYJNA Skonsolidowany raport półroczny PS

Raport w załączniku :

WYBRANE DANE FINANSOWEw tys.w tys. EUR
półrocze / 2019półrocze / 2018półrocze / 2019półrocze / 2018
Sprawozdanie z całkowitych dochodów
Przychody netto ze sprzedaży 633.028489.992147.628115.579
Zysk (strata) brutto ze sprzedaży100.29460.75523.38914.331
Zysk (strata) brutto z działalności operacyjnej81.87844.46219.09510.488
Zysk za rok obrotowy z działalności kontynuowanej44.93115.44210.4783.642
Sprawozdanie z przepływów pieniężnych
Przepływy pieniężne netto z działalności operacyjnej152.46724.82835.5575.856
Przepływy pieniężne netto z działalności inwestycyjnej-84.123-33.699-19618-7.949
Przepływy pieniężne netto z działalności finansowej-142.576-29.993-33.250-7.075
Przepływy pieniężne netto razem-74.232-38.864-17.311-9.168
Sprawozdanie z sytuacji finansowej
Rzeczowe aktywa trwałe1.469.868827.522345.689192.447
Aktywa obrotowe273.923209.07564.42248.622
Kapitał podstawowy17.54417.5444.1264.080
Kapitał własny 325.406318.34776.53074.034
Zobowiązania długoterminowe1.033.246600.514243.002139.654
Zobowiązania krótkoterminowe496.293274.440116.72063.823
Wybrane dane finansowe ze skonsolidowanego bilansu (skonsolidowanego sprawozdania z sytuacji finansowej) prezentuje się na koniec półrocza bieżącego roku obrotowego i na koniec poprzedniego roku obrotowego, co należy odpowiednio opisać. Raport powinien zostać przekazany Komisji Nadzoru Finansowego, spółce prowadzącej rynek regulowany oraz do publicznej wiadomości za pośrednictwem agencji informacyjnej zgodnie z przepisami prawa

Załączniki

Archiwum.zip

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »