Reklama

FASING (FSG): Raport półroczny FABRYKI SPRZĘTU I NARZĘDZI GÓRNICZYCH GRUPA KAPITAŁOWA FASING SA Skonsolidowany raport półroczny PSr

Raport w załączniku :

WYBRANE DANE FINANSOWEw tys. w tys. EUR
półrocze / 2018półrocze / 2017półrocze / 2018półrocze / 2017
Raport skonsolidowany0
Przychody netto ze sprzedaży produktów, towarów i materiałów107397900152533221193
Zysk (strata) z działalności operacyjnej20559672848491584
Zysk (strata) przed opodatkowaniem2023435184773828
Zysk (strata) netto grupy kapitalowej1707022454026529
Zysk (strata) netto udziałowcom nie dającym kontroli763-211180-50
Inne całkowite dochody37154129876972
Łączne całkowite dochody20785637449031501
Łączne całkowite dochody przypadające akcjonariuszom jednostki dominującej18073431842631017
Łączne całkowite dochody przypadające udziałom nie dajacym kontroli27122056640484
Przepływy pieniężne netto z działalności operacyjnej1018838752403912
Przepływy pieniężne netto z działalności inwestycyjnej-11069-3550-2611-836
Przepływy pieniężne netto z działalności finansowej-2018-2327-476-548
Przepływy pieniężne netto, razem-2899-2002-684-471
Aktywa razem3111012590407132761289
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania1584701188103633328111
Zobowiązania długoterminowe17097992839202349
Zobowiązania krótkoterminowe1304961007762991923844
Kapitał własny1526311402303499433179
Kapitał zakładowy8731873120022066
Kapitał własny przypadający akcjonariuszom jednostki dominującej1210791089082776025768
Kapitały przypadające udziałom nie dającym kontroli315523132272347411
Zysk przypadajacy akcjonariuszom jednostki dominującej1630724563846578
Zysk przypadający udziałom nie dającym kontroli763-211180-50
Liczba akcji3107249310724931072493107249
Zysk (strata) właścicieli jednostki dominującej na jedną akcję zwykłą (w zł / EUR)5,000,921,180,22
Rozwodniony zysk (strata) na jedną akcję zwykłą (w zł / EUR)0,00
Wartość księgowa na jedną akcję (w zł / EUR)49,1245,1311,2610,68
Rozwodniona wartość księgowa na jedną akcję (w zł / EUR)0,00
Zadeklarowana lub wypłacona dywidenda na jedną akcję (w zł / EUR)0,800,800,180,19
Raport jednostkowy0
Przychody netto ze sprzedaży produktów, towarów i materiałów89475590832110513910
Zysk (strata) z działalności operacyjnej168871079839832542
Zysk (strata) brutto17089824040311940
Zysk (strata) netto14213700133531648
Przepływy pieniężne netto z działalności operacyjnej601826351420620
Przepływy pieniężne netto z działalności inwestycyjnej-9036-4885-2131-1150
Przepływy pieniężne netto z działalności finansowej6581158155273
Przepływy pieniężne netto, razem-2360-1092-557-257
Aktywa razem2087621627024786438496
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania104447730672394717288
Zobowiązania długoterminowe16523734337881737
Zobowiązania krótkoterminowe78551587361801013897
Kapitał własny104315896352391721208
Kapitał podstawowy8731873120022066
Liczba akcji3107249310724931072493107249
Zysk (strata) na jedną akcję zwykłą (w zł / EUR)4,572,251,050,53
Rozwodniony zysk (strata) na jedną akcję zwykłą (w zł / EUR)0,00
Wartość księgowa na jedną akcję (w zł / EUR)33,5728,857,706,83
Rozwodniona wartość księgowa na jedną akcję (w zł / EUR)0,00
Zadeklarowana lub wypłacona dywidenda na jedną akcję (w zł / EUR)0,800,800,180,19
W przypadku prezentowania wybranych danych finansowych z półrocznego skróconego sprawozdania finansowego dane te należy odpowiednio opisać. Wybrane dane finansowe ze skonsolidowanego bilansu (skonsolidowanego sprawozdania z sytuacji finansowej) lub odpowiednio z bilansu (sprawozdania z sytuacji finansowej) prezentuje się na koniec półrocza bieżącego roku obrotowego i na koniec poprzedniego roku obrotowego, co należy odpowiednio opisać. Raport powinien zostać przekazany Komisji Nadzoru Finansowego, spółce prowadzącej rynek regulowany oraz do publicznej wiadomości za pośrednictwem agencji informacyjnej zgodnie z przepisami prawa.

Załączniki

Archiwum.zip

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »