Reklama

VINDEXUS (VIN): Raport półroczny GIEŁDA PRAW MAJĄTKOWYCH VINDEXUS SPÓŁKA AKCYJNA Skonsolidowany raport półroczny PS

Raport w załączniku :

WYBRANE DANE FINANSOWEw tys.w tys. EUR
półrocze / 2013półrocze /2012półrocze / 2013półrocze /2012
Skonsolidowane dane finansowe
Przychody netto ze sprzedaży produktów, towarów i usług193241394145863300
Koszt własny sprzedaży7432492017641165
EBIT5958504614141194
EBITDA6044513814341216
Zysk (strata) brutto35472952842699
Zysk (Strata) netto34792825826669
Aktywa razem1487441228263435828824
Zobowiązania razem5218535078120548232
w tym zobowiązania krótkoterminowe25663838959281969
Kapitał własny96171858392221420144
Kapitał zakładowy11591159268272
Liczba udziałów/akcji w sztukach11591938115919381159193811591938
Wartość księgowa na akcję (zł/euro)8,307,411,921,74
Zysk (strata) netto na akcję zwykłą (zł/euro)0,300,240,070,06
Przepływy pieniężne netto z działalności operacyjnej8661972120552301
Przepływy pieniężne netto z działalności inwestycyjnej(5207)(2201)(1236)(521)
Przepływy pieniężne netto z działalności finansowej1356(3851)322(912)
Przychody netto ze sprzedaży produktów, towarów i usług9843789023361868
Koszt własny sprzedaży25241851599438
EBIT28312577672610
EBITDA29172669692632
Zysk (strata) brutto35554084128
Zysk (Strata) netto2874186899
Aktywa razem1487571247403436129273
Zobowiązania razem5128736374118478536
w tym zobowiązania krótkoterminowe26396818460971921
Kapitał własny88929816402054219158
Kapitał zakładowy11591159268272
Liczba udziałów/akcji w sztukach11591938115919381159193811591938
Wartość księgowa na akcję (zł/euro)7,677,041,771,65
Zysk (strata) netto na akcję zwykłą (zł/euro)0,020,040,010,01
Przepływy pieniężne netto z działalności operacyjnej214254485081290
Przepływy pieniężne netto z działalności inwestycyjnej851(349)202(83)
Przepływy pieniężne netto z działalności finansowej(287)(3851)(68)(912)
Wybrane dane finansowe ze skonsolidowanego bilansu (skonsolidowanego sprawozdania z sytuacji finansowej) prezentuje się na koniec półrocza bieżącego roku obrotowego i na koniec poprzedniego roku obrotowego, co należy odpowiednio opisać. Raport powinien zostać przekazany Komisji Nadzoru Finansowego, spółce prowadzącej rynek regulowany oraz do publicznej wiadomości za pośrednictwem agencji informacyjnej zgodnie z przepisami prawa

Reklama

Załączniki

Archiwum.zip

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »