Reklama

LABOPRINT (LAB): Raport półroczny LABO PRINT SPÓŁKA AKCYJNA Skonsolidowany raport półroczny PSr - raport 1

Raport w załączniku :

WYBRANE DANE FINANSOWEw tys.w tys. EUR
półrocze / 2021półrocze /2020półrocze / 2021półrocze /2020
Dane finansowe dotyczące skonsolidowanego półrocznego skróconego sprawozdania finansowego Grupy Kapitałowej Labo Print za okres 6 m-cy, zakończony 30 czerwca 2021
Rachunek zysków i strat01.01 do 30.06.202101.01 do 30.06.202001.01 do 30.06.202101.01 do 30.06.2020
Przychody netto ze sprzedaży produktów, towarów i materiałów52286471131149910608
Zysk (strata) na działalności operacyjnej394857098681285
Zysk (strata) przed opodatkowaniem 668232961469742
Zysk ( strata) netto532926311172592
Bilans na dzień 30.06.202130.06.202030.06.202130.06.2020
Suma bilansowa81488636241802513787
Aktywa trwałe5233444704115769687
Aktywa obrotowe291541892064494100
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania4977439878110108641
Zobowiązania długoterminowe229292032050724403
Zobowiązania krótkoterminowe268451955759384238
Kapitał własny289852374764115146
Kapitał podstawowy36183618800784
Rachunek przepływów pieniężnych01.01 do 30.06.202101.01 do 30.06.202001.01 do 30.06.202101.01 do 30.06.2020
Przepływy pieniężne netto z działalności operacyjnej6912728115201639
Przepływy pieniężne netto z działalności inwestycyjnej-4035-4913-887-1106
Przepływy pieniężne netto z działalności finansowej-2963100-65222
Przepływy netto razem-862467-19555
Liczba akcji (szt.)3812000361760038120003617600
Średnia ważona liczba akcji (szt.)3622970361760036229703617600
Średnia ważona rozwodniona liczba akcji (szt.)3622970361760036229703617600
Zysk (strata) na jedną akcję zwykłą średnioważoną (zł/EUR)1,470,730,320,16
Zysk (strata)rozwodniony na jedną akcję zwykłą (w zł/EUR)1,470,730,320,16
Średnia ważona liczba akcji zwykłych dla zysku zannualizowanego 3718262361760037182623617600
Zysk (strata) zannualizowany na jedną akcję zwykłą średnioważoną (zł/EUR)1,941,270,430,28
Zysk (strata) zannualizowany ( tys. zł/tys. EUR)30.06.202130.06.202030.06.202130.06.2020
Wartość księgowa na jedną akcję (zł/EUR)86,561,771,42
Rozwodniona wartość księgowa na jedną akcję (zł/EUR)86,561,771,42
Zadeklarowana lub wypłacona dywidenda na jedną akcje (zł/EUR)0,200,150,040,03
Dane finansowe dotyczące jednostkowego półrocznego skróconego sprawozdania finansowego Labo Print SA za okres 6 m-cy zakończonego 30 czerwca 2021
Rachunek zysków i strat01.01 do 30.06.202101.01 do 30.06.202001.01 do 30.06.202101.01 do 30.06.2020
Przychody netto ze sprzedaży produktów, towarów i materiałów45909462041009610403
Zysk (strata) na działalności operacyjnej179654783951233
Zysk (strata) przed opodatkowaniem 482929931062674
Zysk ( strata) netto38032310836520
Bilans na dzień 30.06.202130.06.202030.06.202130.06.2020
Suma bilansowa75918632181679313699
Aktywa trwałe5138645255113679806
Aktywa obrotowe245321796354263892
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania4631339800102448624
Zobowiązania długoterminowe211002032046674403
Zobowiązania krótkoterminowe252131948055774221
Kapitał własny296062341865495075
Kapitał podstawowy36183618800784
Rachunek przepływów pieniężnych01.01 do 30.06.202101.01 do 30.06.202001.01 do 30.06.202101.01 do 30.06.2020
Przepływy pieniężne netto z działalności operacyjnej6634645514591453
Przepływy pieniężne netto z działalności inwestycyjnej-7361-4488-1619-1011
Przepływy pieniężne netto z działalności finansowej1431003122
Przepływy netto razem-23102066-508465
Liczba akcji (szt.)3812000361760038120003617600
Średnia ważona liczba akcji (szt.)3622970361760036229703617600
Średnia ważona rozwodniona liczba akcji (szt.)3622970361760036229703617600
Zysk (strata) na jedną akcję zwykłą średnioważoną (zł/EUR)1,050,640,230,14
Zysk (strata)rozwodniony na jedną akcję zwykłą (w zł/EUR)1,050,640,230,14
Średnia ważona liczba akcji zwykłych dla zysku zannualizowanego 3718262361760037182623617600
Zysk (strata) zannualizowany na jedną akcję zwykłą średnioważoną (zł/EUR)1,441,290,320,29
Zysk (strata) zannualizowany ( tys. zł/tys. EUR)5215465811471041
30.06.202131.12.202030.06.202131.12.2020
Wartość księgowa na jedną akcję (zł/EUR)8,186,471,811,4
Rozwodniona wartość księgowa na jedną akcję (zł/EUR)8,186,471,811,4
Zadeklarowana lub wypłacona dywidenda na jedną akcje (zł/EUR)0,200,190,040,04
W przypadku prezentowania wybranych danych finansowych z półrocznego skróconego sprawozdania finansowego dane te należy odpowiednio opisać. Wybrane dane finansowe ze skonsolidowanego bilansu (skonsolidowanego sprawozdania z sytuacji finansowej) lub odpowiednio z bilansu (sprawozdania z sytuacji finansowej) prezentuje się na koniec półrocza bieżącego roku obrotowego i na koniec poprzedniego roku obrotowego, co należy odpowiednio opisać. Raport powinien zostać przekazany Komisji Nadzoru Finansowego, spółce prowadzącej rynek regulowany oraz do publicznej wiadomości za pośrednictwem agencji informacyjnej zgodnie z przepisami prawa.

Reklama

Załączniki

Archiwum.zip
Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »