Reklama

PROCHEM (PRM): Raport półroczny PROCHEM SA Skonsolidowany raport półroczny PSr

Raport w załączniku :

WYBRANE DANE FINANSOWEw tys. w tys. EUR
półrocze / 2015półrocze /2014półrocze / 2015półrocze /2014
WYBRANE DANE FINANSOWE GRUPY KAPITAŁOWEJ PROCHEM S.A.
Skonsolidowany rachunek zysków i strat
Przychody ze sprzedaży84314667062039515964
Zysk brutto ze sprzedaży105601091525542612
Zysk na działalności operacyjnej26023577629856
Zysk do opodatkowania26103146631753
Zysk netto, z tego przypisany:9722400235574
Akcjonariuszom Jednostki Dominującej9532374231568
Udziałom niekontrolującym192656
Zysk na jedną akcję zwykłą/rozwodniony (w PLN/EUR) - przypisany akcjonariuszom Jednostki Dominującej0,240,610,060,15
Skonsolidowane sprawozdanie z przepływów pieniężnych
Srodki pieniężne netto z działalności operacyjnej-5085-7687-1230-1840
Srodki pieniężne netto wykorzystane w działalności inwestycyjnej16156-34563908-827
Srodki pieniężne netto wykorzystane w działalności finansowej-14257709-3451845
Przepływy pieniężne netto, razem9646-34342333-822
STAN NA DZIEŃ30.06.201531.12.201430.06.201531.12.2014
Skonsolidowane sprawozdanie z sytuacji finansowej
Suma Aktywów2016352023374807247471
Aktywa trwałe, razem82906999611976623452
Aktywa obrotowe, razem1187291023762830724019
Kapitał własny właścicieli jednostki dominującej1130031134362694126614
Udziały niekontrolujące9100924321702169
Kapitał własny, ogółem1221031226792911128782
Zobowiązania długoterminowe, razem4981688411881615
Zobowiązania krótkoterminowe, razem74551727741777417074
Wartość księgowa na jedną akcję zwykłą (w PLN/EUR) - przypisana akcjonariuszom Jednostki Dominującej29,0129,126,926,83
Srednia ważona liczba akcji zwykłych (w szt)3895000389500038950003895000
WYBRANE DANE FINANSOWE PROCHEM S.A.
OKRES SPRAWOZDAWCZY ZAKOŃCZONY 30 CZERWCA2015201420152014
Jednostkowy rachunek zysków i strat
Przychody ze sprzedaży62893455651521310905
Zysk brutto ze sprzedaży6798668916441601
Zysk z działalności operacyjnej20092781486666
Zysk przed opodatkowaniem33492930810701
Zysk netto23472319568555
Zysk netto na jedną akcję zwykłą/rozwodniony (w PLN/EUR)0,600,600,150,14
Sprawozdanie z przepływów pieniężnych
Srodki pieniężne netto z działalności operacyjnej-66-8884-16-2126
Srodki z pieniężne netto z działalności inwestycyjnej7512-26881817-643
Srodki pieniężne netto z działalności finansowej-8049267-1942218
Przepływy pieniężne netto, razem6642-23051607-552
STAN NA DZIEŃ 30.06.201531.12.201430.06.201531.12.2014
Jednostkowe sprawozdanie z sytuacji finansowej
Suma Aktywów1438521396833429632772
Aktywa trwałe, razem55534506091324011874
Aktywa obrotowe, razem88318890742105620898
Kapitał własny, ogółem79579788271897318494
Zobowiązania długoterminowe, razem7282558174600
Zobowiązania krótkoterminowe, razem63545582981515013678
Wartość księgowa na jedną akcję zwykłą (w PLN/EUR)20,4320,244,874,75
Srednia ważona liczba akcji zwykłych (w szt)3895000389500038950003895000
W przypadku prezentowania wybranych danych finansowych z półrocznego skróconego sprawozdania finansowego dane te należy odpowiednio opisać. Wybrane dane finansowe ze skonsolidowanego bilansu (skonsolidowanego sprawozdania z sytuacji finansowej) lub odpowiednio z bilansu (sprawozdania z sytuacji finansowej) prezentuje się na koniec półrocza bieżącego roku obrotowego i na koniec poprzedniego roku obrotowego, co należy odpowiednio opisać. Raport powinien zostać przekazany Komisji Nadzoru Finansowego, spółce prowadzącej rynek regulowany oraz do publicznej wiadomości za pośrednictwem agencji informacyjnej zgodnie z przepisami prawa.

Reklama

Załączniki

Archiwum.zip
Dowiedz się więcej na temat: PSR

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »