Reklama

PLASTBOX (PLX): Raport półroczny PRZETWÓRSTWO TWORZYW SZTUCZNYCH PLAST-BOX SA Skonsolidowany raport półroczny PS

Raport w załączniku :

WYBRANE DANE FINANSOWEw tys.w tys. EUR
półrocze / 2017półrocze /2016półrocze / 2017półrocze /2016
dane dotyczące skróconego skonsolidowanego sprawozdania finansowego, niebadane
Przychody ze sprzedaży80818763511902817430
Zysk (strata) z działalności operacyjnej5032791811851808
Zysk (strata) brutto406970939581619
Zysk (strata) netto314657377411310
Przepływy środków pieniężnych netto z działalności operacyjnej909319742141451
Przepływy środków pieniężnych netto z działalności inwestycyjnej-4474-1223-1053-279
Przepływy środków pieniężnych netto z działalności finansowej659-1133155-259
Zmiana stanu środków pieniężnych i ich ekwiwalentów5278-3821243-87
Wybrane dane finansowe ze skróconego śródrocznego skonsolidowanego sprawozdania z sytuacji finansowej prezentowane są na dzień 30.06.2017 r. niebadane i 31.12.2016 r.
Aktywa razem 1629751462583856033060
Zobowiązania długoterminowe244081392957753149
Zobowiązania krótkoterminowe63407525761500211884
Kapitał własny75160797531778318027
Kapital zakładowy419414194199239480
Liczba akcji (w tys. szt.)41941419414194141941
Zysk (strata) przypadający na jedną akcję (w zł/EUR)0,080,140,020,03
Wartość księgowa na jedną akcję (w zł/EUR)1,791,900,420,43
dane dotyczące skróconego śródrocznego sprawozdania finansowego, niebadane
Przychody ze sprzedaży70583681681661815562
Zysk (strata) z działalności operacyjnej212455795001274
Zysk (strata) brutto159652023761188
Zysk (strata) netto11154151263948
Przepływy środków pieniężnych netto z działalności operacyjnej75857051786161
Przepływy środków pieniężnych netto z działalności inwestycyjnej-3988-1030-939-235
Przepływy środków pieniężnych netto z działalności finansowej809-704190-161
Zmiana stanu środków pieniężnych i ich ekwiwalentów4406-10291037-235
Wybrane dane finansowe ze skróconego środrocznego sprawozdania z sytuacji finansowej prezentowane są na dzień 30.06.2017 r. niebadane i 31.12.2016 r.
Aktywa razem1685071529563986934574
Zobowiązania długoterminowe236501285155962905
Zobowiązania krótkoterminowe57361474331357210722
Kapitał własny87496926722070220948
Kapitał zakładowy419414194199239480
Liczba akcji (w tys. szt.)41941419414194141941
Zysk (strata) przypadający na jedną akcję (w zł/EUR)0,030,100,010,02
Wartość księgowa na jedną akcję (w zł/EUR)2,092,210,490,50
Wybrane dane finansowe ze skonsolidowanego bilansu (skonsolidowanego sprawozdania z sytuacji finansowej) prezentuje się na koniec półrocza bieżącego roku obrotowego i na koniec poprzedniego roku obrotowego, co należy odpowiednio opisać. Raport powinien zostać przekazany Komisji Nadzoru Finansowego, spółce prowadzącej rynek regulowany oraz do publicznej wiadomości za pośrednictwem agencji informacyjnej zgodnie z przepisami prawa

Reklama

Załączniki

Archiwum.zip

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »